Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre épülnek új börtönök...

Végre épülnek új börtönök Magyarországon. De a DK miért nem támogatja?

Figyelt kérdés

[link]


Az összes párt támogatja, kivéve a DK-t.Szerintük az a megoldás, ha lazítanak a törvényeken.



2015. márc. 26. 17:39
1 2
 1/15 sandorka25 ***** válasza:
77%
Mert Gyurcsányéknak nem jó semmi. Én támogatom az új börtönöket.
2015. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj pedig építeni, mert az EU kimondta, hogy kevés a férőhely, és ha nem építenek, akkor nagyon sok rabnak kéne kártérítést fizetni.
2015. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi az a DK? Én támogatnám az új börtönöket, ha kórházak épülnének előbb.
2015. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert annyira pici párt, hogy csak mikroszkóppal lehet látni, és az egyetlen esélyük arra, hogy az emberek ne feledkezzenek meg róluk, hogy bárki bármit mond, mindennek teljesen elvtelen módon ellentmondanak. Emellett picit az is benne lehet, hogy rettegnek attól, hogy ha elég férőhely lesz, akkor jut nekik is belőle.
2015. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha már ugye szokás itt azt mondani mindenre, hogy a pénznek jobb helye is lenne, akkor börtönök helyett esetleg kórházakra és éhezőkre lehetne költeni azt a temérdek lóvét. Az én szememben egy elítélt bűnözőnek nincsenek jogai (ő sem tisztelte másokét, nekem miért kéne az övét?), nehogymár aki embert öl, rabol ki, ver meg, lop meg az jobban éljen, mint aki becsületesen dolgozik, tisztességesen él. Az EU-nak meg ha nem tetszik, akkor szeretettel nekiajándékozom az összes bűnözőnket cserébe a kórházi felszereléseikért.
2015. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Kaposi László (DK) is a kifogásait fogalmazta meg, szerinte "a kormánynak nem börtönöket kellene építenie, hanem csökkentenie az elzárással fenyegetett szabálysértések számát"."


Ok. Hogyan?

2015. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A debil koalíció egy bűnözőajnározó viccpárt.


Mit lazítani?


Vagy talán azért nem mert attól tart a főbohóc, hogy ő is netán' a "vendége" lehetne az egyiknek. :)

2015. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert félnek hogy a felszabaduló helyekre őket is bezárnák.
2015. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ok. Hogyan?"


Gondolom úgy, hogy "lazítani" (meg ám a...) a btk-n, nehogy több bajuk legyen "szegény bűnözőknek", pedig leszámítva akik ilyen-olyan piti dolgok miatt kerülnek oda a többi nem ok nélkül csücsül ott.


Így is, hogy még kártérítést is fizetni kell szegény bűnözőknek kicsit bicskanyitogató.

2015. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok büntetés párti, de az sem jó ha lazábbra engednek a fogdában, illetve előzetesben töltött idők számát. Ez azt eredményezné, hogy még több "forgalma" lenne ezeknek az átjáró házaknak, így ahogy menne valaki, követné a másik előállított ember.
2015. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!