Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kaphatott Gyurcsány...

Hogyan kaphatott Gyurcsány Ferenc felesége Havi 8 millió forintot?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 10:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az Mszp uralma alatt hogyan lehetett Gyurcsány felesége tanácsadó a paksi atomerőműben havi 8 millióért amikor semmilyen erre irányuló képzettsége nincsen?
2015. ápr. 4. 10:11
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy vitézike került a bkk élére 0 szakértelemmel.

Ahogy Aba Botond óta szinte mindenki, aki a bkv élén volt.

Ahogy matelcsy lett gazdmin, meg MNB elnök, pedig ő se ért hozzá, hiába van végzettsége.


Ez a politika Magyarországon 25 éve.

2015. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Hogyan tanulhat orsós lánya milliós tandíjból? Hogy kerülhettek szíjjártó focista haverjai érettségivel magas beosztásba? Miért nyernek sorra a pályázatokon a fidesz közeli emberek? Egy rendőrkapitányból hogy lett milliárdos? Inkább ezekkel fogalalkozzatok, ne még mindig az előző kormányra mutogassatok vissza. Mert ez már undorító és szánalmas.
2015. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
Honnan vagy ilyen "jól értesült" ??
2015. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Jó helyen kérdezed? Úgy hiszed, hogy itt kapható a kérdésre releváns válasz?

Kezedbe kerüllt a WC-ben egy másfél hónapos újság? Akkor írtak róla.

Milyen végzettsége nincs? Atomfizikusi? Igazad van, nincs. De nem is a fűtőelem-csere biztonsági előírásait állította össze.

Nem 80 milliós összeget írtál - mert annyiról van szó - hanem havi 8 milliót. A 8-as szám valami kabalaszám lehet számotokra. "E'múttnyócév", 8 millió. Ami 8, az rossz. Az a helyzet, hogy minden nappal közelebb vagyunk a FIDESZ-es kormányzás egybefüggő 8-évéhez.

2015. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Biztos "dubajozott" és mint prosti jól megfizették.
2015. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a így működik, mióta világ a világ. Jó példákat írtak, akár a Fidesz alatt, akár az mszp alatt. Hogy kaphatott? Úgy, hogy a férjének nagy hatalma volt, el tudta intézni neki ezt az állást.
2015. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Havi 8 milliot? Gyalázat! Tüntess ellene! Ird rá egy nagy táblára, hogy monnyon le és vonulj körbe-körbe. (Ez sem nevetségesebb mint ahogy' ezen rágodsz.)
2015. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

""Hogyan tanulhat orsós lánya milliós tandíjból? Hogy kerülhettek szíjjártó focista haverjai érettségivel magas beosztásba? Miért nyernek sorra a pályázatokon a fidesz közeli emberek? Hogy kerülhettek szíjjártó focista haverjai érettségivel magas beosztásba?


Ki az az orsós???



Talán Orbán Viktor lányára gondoltál?


Orbán Viktor lánya miért ne tanulhatna milliós tandíjból?

Nem ő az egyetlen - vannak még jó néhány milliomos ember az országban akiknek a gyermekei külföldön tanulnak.


""Hogy kerülhettek szíjjártó focista haverjai érettségivel magas beosztásba?""


Tiltja a törvény, hogy akinek érettségije van és még focizik is az nem kerülhet magas beosztásba?


Ami a pályázatokat illeti - soha nem voltam fideszes - szavazni is csak az EU-s csatlakozást érintő szavazáson voltam. - Mégis nyertem már többször is pályázatot!!!

Nem azért nyertem mert fideszes lennék hanem mert az én és cégem pályázata volt a munka elvégzésére (építőipar) a legmegfelelőbb és a legolcsóbb.


Rendőrkapitányból - milliomos??? Nem lehet???


Én szobafestő mázoló vagyok! 15 éve vállalkozó!


És nem panaszkodhatom - "van mit aprítani a tejbe"

2015. ápr. 4. 15:54
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

"Ki az az orsós??? "

Úgy hívom, ahogy akarom. Majd akkor lesz joga bárkinek is megszólni érte, ha nem lesz pl. gyurcsótányozás, libázás. Addig sajnos nem tudtok érdekelni.


"Orbán Viktor lánya miért ne tanulhatna milliós tandíjból? "

Tanulhat, de ne az ország pénzéből. Nekem senki ne próbálja bemesélni, hogy 4 év munkaviszonyból megkeresi a 12 milliós tandíjat félévenként. Az apjának sincs annyi

bejelentett fizetése. Aki mellesleg politikusi karrierje előtt egy csóró kis senki volt, aki albérletben lakott. Vajon kikből szedte meg ennyire magát?


"Tiltja a törvény, hogy akinek érettségije van és még focizik is az nem kerülhet magas beosztásba? "

Vedd már észre a narancsos agyaddal, hogy olyanok kerülnek magas pozíciókba, akiknek semmi szakmai tudása, szakirányú végzettsége, csupán fideszes focista haver/rokon. vida sem tud angolul, pedig az alatta lévőknek nyelvvizsgát kellett bemutatniuk. Apámék cégétől is kirúgták azt, aki értett a dolgokhoz és hoztak egy fiatal, tapasztalatlan fideszes igazgatót, akinek fogalma sincs semmiről. Nem csak ennél a cégnél történt ez egyébként. Arról már nem is beszélve, hogy ezzel kérdéssel teljesen ellentmondassz magadnak: "Az Mszp uralma alatt hogyan lehetett Gyurcsány felesége tanácsadó a paksi atomerőműben havi 8 millióért amikor semmilyen erre irányuló képzettsége nincsen? " Döntsd már el, hogy mi az álláspontod!


"Rendőrkapitányból - milliomos??? Nem lehet???"

Becsületes munkából biztos nem. Már csak a bérekből kiindulva sem.

2015. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!