Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan lehet tudni, hogy Vona...

Honnan lehet tudni, hogy Vona Gábornak van egy eltitkolt budai villája?

Figyelt kérdés
A neten erről semmit sem találtam.
2015. ápr. 17. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Én ezeket a vagyon dolgokat sosem értettem. Egy olyan politikusnak kellene hinni, aki nem vitte semmire, egy albérletben ül, rántott levest eszik, annak kéne megmondania nekünk merre van előre?


Más kérdés, ha valaki jogtalan ügyletek révén, csalással szerezte a vagyonát, ez esetben bárki tehet feljelentést - ha van bizonyítéka.


Én inkább bízom egy sikeres emberben, mint egy nincstelen valakiben.

2015. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#1


Azt írja, hogy korábban volt. Ez nem jelenti azt, hogy most is van.

2015. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

2-es: óóóó, érdekes, Lázárt lehet szapulni, Szíjjártót, Rogánt úgyszintén, Gyurcsány maga az ördög sokak szemében, pedig egy piszok sikeres üzletember...

De Vonánál már érdem, ha tele van pénzzel.

2015. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De hát Vona Gábor egy hős igazmagyar.
2015. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Már látom magam előtt a Jobbik kormányzását, amikor ők is le fognak nyúlni egy csomó pénzt, de az nem lesz baj a jobbikosoknak, mert ők legalább a Magyar Nemzetért lopnak és különben is, miért baj az, ha sikeresek a Magyar emberek? :))
2015. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#2: nem azzal van a gond, hogy neki van, hanem azzal, hogy az országban milliós nagyságrendben éheznek az emberek, akkor ő a mi pénzünkből ne vegyen magának villát (azt pedig én nem hiszem el, hogy a "nincstelenségből" meggazdagodnak úgy, hogy csak politikával foglalkoznak (legálisan); azért, mert nincs bizonyítva, hogy lopta a pénzét, az nem azt jelenti, hogy nem is lopta (de ha lenne is rá bizonyíték, akkor azok hamar eltűnnének)).
2015. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki zsidócigány, illumináti magukfajta, akinek nem tetszik, hogy a Jobbik lop.
2015. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
54%-os. Te súlyos lelki problémákkal küszködsz. Fordulj orvoshoz. Vedd baráti jótanácsnak.
2015. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7# hát képzeld el, ha Lázár mondjuk nem a politikából lett gazdag, legalábbis nem közvetlenül képviselői fizetésből

a mindenki annyit ér amennyije van is a megélhetési politikusokra vonatkozott

2015. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!