Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondja minden ismerősöm,...

Miért mondja minden ismerősöm, hoyg a Jobbik fog nyerni 18ban? Mi ez a hirtelen nagy Jobbikozás?

Figyelt kérdés
kimaradtam valamiből?

2015. ápr. 17. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Ki más nyerhetne?
2015. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

"kimaradtam valamiből?"


5 év fidesz rémuralomból.

2015. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem, és én sem szeretem a Fideszt, de eddig mintha kevésbé hangoztatta volna mindenki a Jobbikot, most az elmúlt héten mintha hirtelen mindenki a Jobbikról beszélne, ez miért van? Történt valami? Az elmúlt időben nem nagyon néztem tv-t meg nem olvastam híreket :\
2015. ápr. 17. 17:28
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

#3


Tapolcai időközi választások, ahol a Jobbik jelöltje nyert.


[link]

2015. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2015. ápr. 17. 17:42
 6/16 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Az utóbbi időkben egyre több mutyit csinál a kormánypárt, visszaélve pofátlanul a (volt) kétharmaddal, az emberek kiábrándultak Viktor bandájából. Az 5 éve hatásosnak mondható propaganda pedig már nem segít.


A Jobbik viszont az országgyűlési választások óta a legerősebb ellenzéki párt, amely a Fidesz gyengülésével fordított arányban erősödik. Közvélemény kutatások szerint már alig pár százalék van a két párt között (ha azóta nem fordult az állás).

Ami miatt pedig nagyon megugrott a Jobbikos kérdések száma az oldalon az a tapolcai választás. Eddig sokan nem tudták elképzelni, hogy a párt kormányképes erő egyéni mandátum hiányában Most ezt megszerezték, ráadásul mindezt egy állítólagos Fideszes fellegvárban.


Tehát nézzük a realitást:

-A mutyikormány gyengül.

-A "demokratikus ellenzék" nem több egy politikai szélkakasnál. Ellenzékben okosak, kormányon nullák és gyűjtőhelye az egypártrendszer volt tagjainak.

-A többi párt (beleértve az LMP-t is) erőtlen.

-A Jobbik pedig erősödik, áttörte az egyik legfőbb korlátot és megtudott maradni egy hiteles pártnak, amely megmaradt radikálisnak amellett, hogy már egyre kevesebben dőlnek be a nácizós, nyilasozós mocskolódásnak.

2015. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Mert sok az ostoba.
2015. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Talán deja vu érzésük van. ('33)
2015. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
10-es! Értem én mire akarsz kilyukadni hehehe, így is lehet nácizni...Tudod mit? Ha idén felgyújtják a Parlamentet elfogadom a gondolatmenetedet.
2015. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!