Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz, ha végignézel...

Mit gondolsz, ha végignézel "a magyar politika témában", mennyire képzi le a GYIK hűen azt ami itt ma Magyarországon politika címszó alatt megy ill. a szavazóréteget?

Figyelt kérdés

Gyakrabban olvasok, kérdezni - válaszolni ritkábban szoktam, és állandóan azt látom mostanában, hogy mindenki szájal, fújol, gyűlölködik, ki -ki saját pártállásától függően. A magyar politika rovat a gyűlölködés melegágyává, az internet sárgaházává süllyedt. EMBEREK, MI LENNE HA ÉRVELNÉTEK IS? Vagy csak valami benyalt szöveget tudtok bégetni? Kevés mostanság a nyugodt szívvel értékelhető komment.... -.-


Milyen típusú felhasználókat láttok ?


2015. ápr. 19. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semennyire, az interneten mindenkinek nagy a szája... a valóságban azért nem ilyen hangosak derék függetlenellenzéki barátaink, mert tudják, hogy a vita elől nem léphetnek le menekülő úton a piros gomb segítségével
2015. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem teljesen igaz. Sok olyan hozzászólás van aki kiáll a saját pártja mellett.
2015. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es, ezek rendszeren le is lesznek pontozva.
2015. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire. Ez az oldal tele van jobbikos elmebetegekkel.
2015. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

"Ez az oldal tele van jobbikos elmebetegekkel."


Az a baj, hogy a való élet is tele van velük.

2015. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4, 5: Szabad kérdeznem, ti milyen párthoz, ideológiához tartozóak vagytok ?
2015. ápr. 19. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:

<Mit gondolsz, ha végignézel "a magyar politika témában", mennyire képzi le a GYIK hűen azt ami itt ma Magyarországon politika címszó alatt megy ill. a szavazóréteget?>


1. Politika: Nagyjából stimm.

Kormánypárti és ellenzéki:

- De jó és szép!

- De nem is.

- Nézz már körül!

- Nézz körül te.

- Statisztika:...

- De az kozmetikázott.

- Így kellene csinálni: ...

- Dehogyis, az úgy nem jó.

- H.lye ellenzék.

- H.lye vagy te.

Vagy fordítva, ellenzéki és kormánypárti:

- x ezt csinálta.

- De nem is.

- y azt csinálta.

- Igen, de z is ugyanazt az emútnyócévben.

- Nem így kellene csinálni...

- Dehogynem, csakis így.


Nem akarom folytatni, a lényeg: semmi konstruktív együttműködés, ötletelés, érdemi vita, ehelyett a többség csak a saját véleményét tolja. (Már ha a sajátja, és nem csak a pártjáét mondja vissza...)


2. Szavazóréteg:

Elég nagy az eltérés szerintem; nem számoltam meg, de nekem úgy tűnik, jobbikosok vannak itt a legtöbben, kevesebb fideszes, több liberális, és kevés balos.

Van valaki, aki rendszeresen ír ki kormányintézkedéseket dicsérő álkérdéseket, olyan, mint egy-egy propagandafilm vagy reklám... Egy másik meg a szoci rendszert sírja vissza állandóan. A Jobbikkal (meg az ő vesszőparipáikkal) kapcsolatban annyi kérdés van, hogy bőven több a soknál.


3. Felhasználótípusok:

Kevés a "normális" felhasználó, akivel tényleg érdemi vitát lehet folytatni, vagy normálisan "elbeszélgetni". Sajnálatosan sok a csak kötözködni és köpködni tudó droid. Szóval ebben egyetértek veled nagyjából, annyi módosítással, hogy nem _mindenki_ ilyen, de elég sokan.

2015. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

- vérkomcsik

* "internacionalista", inkább öngyűlölő, idegenszívű

* nemzetikommunista


Ezeket nemigen kell magyarázni, arról ismerhetőek meg, hogy a legképtelenebb kommunista dogmákat tolják, sportot űznek a kommunista tömegmészárlások, népirtások tagadásából, vagy ha elismerik megtörténtüket, akkor jogosnak állítják be azokat. Mindegyik kommunista vezetőt, még a véres tetteikkel kérkedőket is imádják, így Szamuely-éket, Sztálint, Rákosit és Horn Gyuszit is, nem csak a "szelídebbeket", mint Kádárt. Próbálják magyarázni, hogy mennyire egyszerűen, puritánul éltek példaképeik. Csak nemzethez való hozzáállást különböznek, egyik próbál magyar lenni, amolyan nemzeti kommunista, másik meg "nemzetközi".



- liberálisok


* szélsőliberális, internacionalista, nagy valószínűséggel a védett magatartászavarok valamelyikében szenved (vagyis homokos, pedó, nemtelen), mizogéniával társul, erőszakos, hisztérikus stílusban tolják téziseiket


* nemzeti liberális, ki megáll a melegházasság támogatásánál

* internacionalista liberális, ki megáll a melegházasság támogatásánál


Valahogy a normális, melegházassággal megelégedő liberálisok vannak kevesebben az itteni liberális csoporton belül, ezt az oldalt inkább a szélsőségeseik szállták meg


- pártidióták / fanatikusok, kik nem vallanak ideológiát, mindegy nekik, hogy imádatuk tárgya (Fidesz vagy MSZP és klónjai) mit vall, kivel haverkodik, a lényeg hogy "CsakisaFidesz" "AGyurcsányélésélniisfog".


- konzervatívok


- szélsőjobbosok

2015. ápr. 21. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:
rengeteg a sok 1 bites antifidesz balos...
2015. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, hülye Fideszesből meg talán még több van. Felesleges ezen vitatkozni.


Én is a konstruktív ötletelést, intelligens megbeszélést hiányolom innen...de ha megnézed, a parlamentben is ez van. Én úgy vagyok vele, hogy minden pártban ülnek többé-kevésbé normális emberek, csak elnyomják őket a nagyszájú, korrupt személyek, és miattuk tartunk ott, ahol.


A kérdésre válaszolva látok itt mindenféle típust, vannak kifejezetten értelmes emberek is mind jobb, mind baloldalról (akik nem csak azt mondják amit a választott kis pártuk is harsog, hanem van önálló véleményük is), de érdekes módon valahogy mindig pont ők vannak lepontozva...

2015. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!