Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs Magyarországon...

Miért nincs Magyarországon egy Hitler-kaliberű politikus?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy annyira elvetemült, hogy képes lenne gyilkolászni is, hanem úgy, hogy nekimenne hatalmas lendülettel a magyar politikai életnek, folyamatosan szónokolna, mint egy veszett fenevad, hogy azzal is magával ragadja a hallgatóságát, ugyanakkor szerény is lenne, önmegtartóztató és becsületes.


Miért nincs ilyen sehol? Szerintem sokan támogatnák őt.


2015. ápr. 24. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Azért nincs, mert nincs. Mi a kérdés?
2015. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy miért?

Minden adott hozzá.

2015. ápr. 24. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Addig örülj amíg nincs! Van egy Viktoránk, az nem elég? Azért nincs olyan politikus mert csak 100 évente ha egyszer születik olyan, te szavaiddal élve nagy kaliberű politikus.
2015. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert ezt a "politikust" valószínűleg valamelyik elmegyógyintézetben tartják folyamatos nyugtatózás mellett.
2015. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Gyurcsány az
2015. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert akkor Magyarország lenne Európa meghatározó hatalma és ez az Eunak nem érdeke. Nekik rabszolgák kellenek.
2015. ápr. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 The Vault Dweller ***** válasza:
92%

Hitler abszolút nem volt szerény, gigantikus ünnepségeken ünnepeltette magát, óriási személyi kultuszban sütkérezett. A becsületességéről meg annyit, hogy folyamatosan a népről és a munkásokról szónokolt, aztán olyan törvényeket hozott, amelyek pont irtózatosan kiba,sz.tak a munkásokkal (bizonyos munkahelyeken - hadiipar - nem lehetett se felmondani, se szakszervezeti tevékenységet folytatni, se bármilyen érdekképviseletet végezni.


Arról nem is beszélve, hogy a náci gazdaságban iszonyatosa pénzeket mutyiztak el. A közbeszerzés még durvábban le volt zsírozva ott, mint a mostani Magyarországon.

2015. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne volna. 26 éve egy koranyári napon pont így kezdte. Azóta is veszett fenevadként viselkedik. És már tenyésznek az utódai. Csak éppen a lehetőségei nagyságrendekkel kisebbek. De ha belegondolok, hogy mondjuk az USA-ba születik... talán már zajlana a III.?
2015. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem írtam, hogy Hitler becsületes lett volna.

Annyit írtam, hogy Hitlerre annyiban hasonlítana, hogy lenne ereje és lendületessége.

Írtam a legelején, hogy a negatív tulajdonságai nem számítanak és azokat én is szívesen mellőzném, ha lehetne.

Hitlerben csak a dinamizmusa tetszik.

2015. ápr. 25. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Dinamizmus alatt azt az olykor majdnem hiszterikus "szonoklasi stilusat" erted?

Ertelmesebb ember szamara inkabb tragikomikus hatasa volt, persze az egyszeru tomeg fogekony volt ra, mert teatralis formaban elmondta nekik azt, amit eddig is gondoltak. Ha ilyen fajta dinamizmusra vagysz, akkor eleg elmenned vmi elvetemult szekta "kiralysagtermebe", vagy vmelyik elmegyogyintezetbe, nem kell ahhoz masodik Hitler. :-)

2015. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!