Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a Jobbika a gazdag, fejlett városokban gyenge?

Figyelt kérdés

Győr, Kaposvár, Debrecen, Sopron, Fehérvár, stb... És akkor Budapestről most ne is beszéljünk.


A Jobbikot ezekben a városokban még az MSZP is magabiztosan megelőzi.


Ha az embereknek van munkájuk, és fejlett környezetben laknak, akkor, úgy látszik, nem vevők



2015. ápr. 29. 10:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem, olyan magyar városokra gondolok, ahol alacsony a munkanélküliség, rendezett a környezet, jó az infrastruktúra, ahol vannak beruházások, gyárak, ipari parkok, stb.


Például Győr, Kecskemét, Debrecen...

2015. ápr. 29. 10:36
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

A gazdag városokban kevésbé érdekli az embereket a bűnözés és a korrupció. Elnézik például azt is hogy a panelházak energetikai felújításainál 3-4 szeres túlszámlázások történnek. Majd a hasznon osztoznak az érintettek. Ezzel az adófizetők is be vannak csapva, hisz állami és önkormányzati támogatás is van ilyen programokon. De ha van pénz akkor a lakók többsége cseszik rá. Pedig a lakónak sem mindegy hogy egy felújítás megtörténhetne 15 millióból is a 70 millió helyett. Márpedig az egyénileg talált vállalkozókkal ekkora különbség adódott egyik esetben, ami már majdnem 5-szörös túlmutyizást jelent. Ha van miből akkor hadd lopjanak, mondják a lakók. Arra már nem gondolnak hogy a bűnözés az elszegényedésük irányába fog vezetni. És lehet hogy onnantól ők is egy bűntől és korrupciótól mentes országra fognak vágyni?

Tele hassal még egy macska is bármit eltűr, például egy őt dögönyöző gyereket. De ha éhes...

2015. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de azért Kaposváron nem olyan magabiztosan előzte meg az MSZP. Ez a város pedig országos szinten inkább középszerű, vagy kicsivel az alatti, mint "gazdag, fejlett" város.


A kérdésre: Szerintem azért, mert ott az emberek viszonylag jól élnek a mostani rendszerrel, nem szeretnének radikális változást, amit a Jobbik hangoztat, ami kiszámíthatatlan számukra. A másik pedig: ott azért még nem túlzottan nagy a cigányok lélekszáma a falvakéhoz képest, így nem érinti őket a cigánykérdés, ami a Jobbik programjának fontos pontja.

2015. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Mert ott nincsenek cigányok. A Jobbik mellett két nagy érv van: Nyíltan beszélnek a cigányproblémáról

Még nem voltak, így még a többiek szétlopták az országot ők nem

2015. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Már bocsánat de pesten mért is olyan kevés az elkeseredett ember? (valaki ott elől irta) én rég tökön rúgnám magam ha pesten kéne élnem, panelbe bűzbe, csak a hülye nem veszi észre, hogy alig van jó része pestnek.
2015. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, te valami vid éki su ttyó vagy, aki még sosem járt Pesten. Gyönyörű zöldövezeti részek vannak. Csak ugye ilyen helyekre nem engedik be az olyan zártosztályosokat, mint te.
2015. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert ott van mit félteniük. Úgy vannak vele, hogy jobb félni, mint megijedni.
2015. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

16: éltem pesten is 2 évet(de nem oda jártam akkor suliba hanem Vácra csak így egyszerűbb volt nekem) most meg Pestre járok fől Nagykátáról 4 éve, szeretem a sulimat, de tényleg katasztrófa ami itt megy, zöldövezetről tudok de édes kevés :/ óbudai sziget viszont bejön nekem.

Viszont a panel rengetegtől tényleg elmegy a kedvem is, olyan rossz ott lenni, nem tudom, én azt vettem észre, hogy mindenki menekül a panelből...

2015. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Előző vagyok, "Elnézik például azt is hogy a panelházak energetikai felújításainál 3-4 szeres túlszámlázások történnek." meg úgy az egész panel egy nagy átverés kezdjük csak magával a panellel mint technológiával, mégse tesz ellene senki se semmit se. Budapest brutális nagyságba szembe vizel az országgal és ezt nem veszik észre, hogy amit ők csinálnak az rossz, szégyen.

De most abba se megyek bele, hogy melyik kerületbe milyen népek élnek, ezt ne keverjük bele. Hogy van-e a városba melóhely, öregem is pesten dolgozik egy állami cégnél mégis szidja őket, valószinűleg itt inkább az lehet a baj a jobbikkal, hogy nem annyira nyereségesek, hogy a pestinek jó ami van, ahhoz van hozzászokva.

2015. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sok a libsi majom ezekbenav városokban

Tipikus ujgazdag trabló sznobok akikneka jelenlegi rendzser korrupciója és étláthatatlansága kedzvez. ilyen egyszerű

2015. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!