Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikrol miért állitanak...

A jobbikrol miért állitanak vita müsorokban olyan dolgokat, amiket nem tudnak alátámasztani, sőt a jobbikos fél legtobbszor adatokkal tudja cáfolni?

Figyelt kérdés

Nem érzitek úgy,hogy attól hogy a jobbikot így kezelik más pártok szavahihetőségét rontja a jobbikkal kapcsolatban..

Így már akkor sem hiszik el amit a jobbikrol mondanak, ha az tényleg igaz.. ez kinek jó? Főleg a baloldali pártokra jellemző, ezzel szerintem saját maguk alatt vágják a fát



2015. ápr. 30. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg nem. Mivel akik ezeket elhiszik, azokat te nem fogod jól felsorakoztatott, igaz érvekkel sem meggyőzni. Aki meg tudja, hogy mi az igazság az eddig sem hitte el, amit a baloldal mond és ezután sem fogja.
2015. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy olyan vitaműsort néznék meg, ahol 3 Jobbikos vesz tűz alá egy baloldalit, cigánybűnözés kapcsán. Ugye eddig fordított felállás volt, és még akkor sem mentek semmire a balosok. Azt én is észrevettem, hogy féligazságokat tartalmazó adatokkal operálnak, tök feleslegesen, ráadásnak tökre leégetik magukat. Jó példa erre, amikor Volner beszél a lomizásról, és gyakorlatilag nem tudják támadni.
2015. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!