Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hír TV jelenlegi formájában...

A Hír TV jelenlegi formájában tekinthető pártfüggetlennek?

Figyelt kérdés
Mindig is elismerték, hogy konzervatív jobboldali irányzatot képviselnek, de azt, hogy fideszesek, eddig nem (pedig nyilvánvaló volt ez is). Most hogy Simicskáék háborúja kiéleződött, felépült az ellenHírTV (m1) és jön Habony médiabirodalma, a jobboldali Hír TV nem csapódik egy párthoz sem? Vagy várható esetleg eljobbikosodás?

2015. ápr. 30. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezért megköveznek engem itt, de szerintem olyan nincs, hogy vki pártfüggetlenül politizálna. Mindig van, aki vmelyik párttal szimpatizál, egyetért - legyen az a Fidesz, a Jobbik, stb.

Így nem tartom valószínűnek, hogy a HírTV pártfüggetlen, "objektív" legyen.

2015. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Orbán és simicska nem háborúzik az csak a megjátszás

Hir tv Orbán párti

2015. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2015. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én szoktam nézni a Hír TV-t és úgy gondolom, a brókerbotrányok kapcsán például most egészen objektívek voltak. Mindkét oldal álláspontját bemutatták, egyiket se emelték a másik fölé
2015. máj. 1. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!