Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadetett beszédét...

Szél Bernadetett beszédét miért nevették ki a sajátpárttársai is viccesnek találják ezt a szexizmusos sztorit, vagy csak szimplán ennyire unatkoznak a partlamentben, hogy nevetgélnek milliokért? Lehet én értem félre, de ez nagyon gáz.

Figyelt kérdés

video itt: https://www.youtube.com/watch?v=Tp3Sx5k48tE

LMP szavazó vagyok. Nagyon bántana, hogy lmp-én belül egymás munkáját is csak ennyire tisztelik, ezzel az bizonyítanák ők se jobbak a többinél.



#politika #baloldal #jobboldal #Szél Bernadett #LMP? Schiffer András #magyar politikai
2015. máj. 2. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem a beszédén nevettek. Azt le se sz-rták, egymással röhögtem valamin. Igen, valószínűleg elég unalmasak lehetneka parlamenti ülések mivel alig járnak be, és végig beszélgetnek.
2015. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jah és be se kell járni és villanak a milliok havonta jó nekik...
2015. máj. 2. 00:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy unalmas, de akkor is végig hallgatom és odafigyelek, még ha nem érdekel is. Diplomás vezető politikusoktól ez elvárható lenne. Komolyan, mint az óvodában. Egyetemi előadásról már kizavarnának, ha röhögcsélsz meg leszarod pedig az sem mindig érdekes.
2015. máj. 2. 00:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Schiffer beszívott :DD
2015. máj. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De úgy látom, mindenki röhög, valami vicces történt a háttérben, amiről mi nem tudunk..
2015. máj. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Schiffer András tudását elismerem és szinte mindenben egyetértek vele, de stílusa olykor olykor nem szimpatikus. Ennek ellenére, őt tartom legalkalmasabb miniszterelnöknek jelöltnek. Az meg nem lehet tudni, róla sem, hogy valójában hiteles ember-e? (Nehéz megbízni politikusokban manapság.)
2015. máj. 2. 01:05
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Sifferben nem szabad bizni csak Orbán helyáre fáj a foga de nem váltyák le soha orbánt ahoz túl jol kormányzik és szerencsére vannak sokan tiszta szivu keresztyén emberek akik meszavazák
2015. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló nem vagyok Fideszes Orbánt sembirom, de sajnos ugy látszik nincs tényleg egy olyan párt aki tényleg az emberekért tenne valamit.LMP-ben láttom egyedül tenni akarást, de ők se teljesen hitelesek. Azonban társadalom is felelős az elmúlt 25 évért, mivel valakinek meg is kellet szavazzni, hogy ilyen alakok legyenek parlamentben.
2015. máj. 2. 01:13
 9/11 anonim ***** válasza:
bohóc ott mindenki, alapvető közgazdasági dolgokban tévednek, számomra tök érdektelen mit mondanak
2015. máj. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"LMP szavazó vagyok"


Hát kedves pajti akkor jobb belátásra kell terelned magad, látod, hogy ez az egész csak vicc, de a politikához semmi köze.


Jobbik, Fidesz, MSZP ezek lesznek 2018 harcosai

2015. máj. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!