Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottatok már az ún. Eltitko...

Hallottatok már az ún. Eltitkolt szerződésről? A holokauszt-tagadás büntethetőségének megszavazása apropóján jutott eszembe.

Figyelt kérdés

Nem állítom, hogy szóról szóra igaz, de ha csak a fele az, már akkor is jó adag trutymó van a palacsintánkban. Kicsit hosszú, de érdemes elolvasni, és alaposan végiggondolni az egészet.


[link]


2010. febr. 22. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ezt ép eszű ember nem hiszi el. Ez a metapédia a nemzeti oldal Blikkje. Szenny.
2010. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Metapédiás hulladék. Semmi hitele.
2010. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is azt szeretném, hogy az egész egy rakás ökörség legyen. Viszont manapság én már semmin se...
2010. febr. 22. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez a "manapság" hibája, hogy egyre népszerűbbek ezek a szakadár állatságok.


Történésznek tanulok, és nem fizetnek nekem a zsidók, se a kommunisták, se a liberálisok.

Bátran mondhatom:

EZ EGY BAROMSÁG.

2010. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Sorosgyuri árjasága és társasága már 1990-ben meg akarta vásárolni a teljes magyar államadósságot, hogy az állam a nemzeti vagyonból kicsemegézett dolgokkal fizet nekik. Ebbe Antall nem ment bele, de mégis így-úgy zsidó kézre jutott.

A rendszerváltás elejétől érkeztek Tom Lantostól és társaitól olyan "leiratok", melyben finoman utasították a kormányt, hogy miként bánjon a zsidósággal, a zsidó kérdéssel, a holocausttal.

A világ mindig is érdekszövetségek és háttéralkuk irányították és irányítják. Nekem az adott cikk által leírtakról nincsenek bizonyítékaim, de lepne meg, ha a dolog megtörtént volna.

Azon csodálkoznék, ha a világszerte hihetetlen befolyással bíró zsidóság nem lépett volna fel érdekei érvényesítéséért nálunk is.

2010. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Metapédiából ne próbálj tájékozódni, műveltebb nem leszel tőle.
2010. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ez nem vicc, hanem véresen komoly"

Akkor én miért röhögök?

2010. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Történésznek tanulok, és nem fizetnek nekem a zsidók, se a kommunisták, se a liberálisok.

Bátran mondhatom:

EZ EGY BAROMSÁG."


Nekem meg már van töri diplomám és látom hogy a docensek, tanárok több mint fele zsidó.

Hogy neked nem fizetnek az max azt jelenti, hogy még nekik sem vagy jó.

2010. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy sztem egy az egyben kamuzol, történelem szakon nem tanítanak jelenkori belpolitikai eseményeket. Úgyhogy lebuktál hogy hazudsz.
2010. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!