Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szentmise Orbán Viktorért....

Szentmise Orbán Viktorért. Aki ilyet kitalál és még el is megy rá, az mit érez?

Figyelt kérdés
Az eszem megáll, ez most komoly? Egy vallást még nem terveznek létrehozni, melyben ő lesz a mindenható és naponta imádkoznak hozzá?

2015. máj. 25. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2015. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Ez csak annak furcsa aki nem katolikus

Misét szinte mindenkiért mondatnak, nálunk is családban szinte minden hónapban van valakiért mise. Ez szokás.

Hogy valaki pont Orbánért mondat misét, szive joga.

Gondolj bele minden templomban van napi 3-5 mise és mindegyiket mondják valakiért ez csak annak furcsa aki most hall róla először

2015. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerelmet. <3
2015. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
igen mer sokat tet értük hoyg joban élhesünk ezér kel a mise meg a fideszét is hogy győzőn 2018-ba is :))
2015. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólok hozzá, mert a gondolattól is forog a gyomrom.
2015. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem születésem után rögtön megkereszteltek római katolikusnak, sajnos, de nem kérdezték meg, hogy én ezt egyáltalán akarom-e, pedig a vallást, mint létező dolgot teljesen eltörölném, legyen az akármilyen. De értem még soha senki nem mondott imát/misét/bármit, legalábbis nem tudok róla. Nem mintha kérnék belőle, de nekem ez akkor is sok(k).
2015. máj. 25. 17:44
 7/14 anonim ***** válasza:
2%
a sok orbán szapulo le pontos de akor is ezaz igaság hogy orbánnak köszönhetyük mindent :))
2015. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a családod mondatott már érted is misét, nem tudhatod. Ártani meg biztos nem ártott :))
2015. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2%
Orbán apánk szeret minket és gondoskodik rólunk. Ez mérnem lehet megérteni. Aki a vezérünket bántani meri azt én fogom megverni! Haggyátok békén vezérünket mert ő értünk él és szeretminket! Most is neki köszönhetően élünk j9bbban mint nyugaton! MEGLESZTEK VERVE MOCSKOK!
2015. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nincs ezzel semmi gond.

Arra mindenképpen jó, hogy összeírjuk a misén résztvevőket, mivel ők lehetnek Orbán legelmebetegebb hívei.

2015. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!