Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a nézetemről?

Mi a véleményetek a nézetemről?

Figyelt kérdés
Pontosan arról, hogy úgy gondolom, itt Magyarországon senki nem fogja észrevenni, hogy a pártoknak nincs értelme és, hogy nem csak pártrendszer van a világon. Mindenki egyszer a fideszre, utána emeszpére, fideszre, emszpére, fideszre, emeszpére, senki nem veszi észre, hogy más is van, érted!

2015. máj. 28. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy gondolom, de engem még úgy se vesznek emberszámba.
2015. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lencsefőzelék ***** válasza:
85%

A jobboldal és baloldal csak látszat, valójában a háttérből mindegyiket ugyanazok a bűnözők irányítják. Itt egy Ángyán József-interjú, ami rávilágít pár részletre:

[link]

2015. máj. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van egy olyan érzésem, hogy nem a szereplők miatt vagyunk ott, ahol, hanem maguk a szerepek miatt.
2015. máj. 28. 01:21
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze: bal-jobb-bal-jobb... Így lehet haladni előre, mármint annak, akinek csak két lába van!
2015. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem kérdező, a szerep nem csinál semmit. A szereplő csinálja.

A nézeted a gyakorlatban használhatatlan. Elvileg is csak akkor állná meg a helyét, ha az emberi együttélés szervezésére gyökeresen új technikát találnának ki. De erre semmi szükség.

Hogy ma Magyarországon a pártok károsak az egészségre, ez tény. De ez nem a pártok hibája, hanem a társadalomé, pontosabban itt egy bonyolult kölcsönhatás érvényesül.

A pártok szerepe az, hogy milliós tömegek tevékenységét, életét, munkáját szervezni, irányítani kell, különben káosz lesz. Ezt az irányítást mindenképpen több ember végzi összehangoltan. E több ember nagyjából azonos elképzeléseket valló csoportját nevezzük pártnak. Egy ország irányítása annyira összetett, hogy mindig létezik többféle megoldás ugyanannak a célnak (általános jólét) elérésére. Nem nagyok a különbségek, de vannak. Ezért van többféle párt is. Persze vannak csoportok, akik egészen más célt tűznek ki, de hogy ők azt meg is valósíthassák, ahhoz az embereknek ezt jóvá kell hagyni. A bonyolult kölcsönhatás ott jön be, hogy e rosszindulatú pártok előbb manipulálják az embereket, akik saját érdekeik ellenére hisznek nekik, és tévedésből őket küldik a hatalomba. Ahol aztán még több eszköz áll rendelkezésre a tévedés fenntartására, sőt bővítésére.

Ennek a folyamatnak egyetlen ellenszere van. Gondolkodni kell, a saját érdeket (persze nem a másokat megkárosítót) kell szem előtt tartani, és annak hinni, aki ezt akarja megvalósítani. Az sajnos ma igaz, hogy a Fidesz rendkívül kártékony, a Jobbik hasonlóan még inkább, csak másképp (viszont ezt még eddig nem tudta megmutatni, mert nem volt hatalmon), az MSZP nem hiteles, mert számos prominens képviselője bizonyítja, hogy szintén csak a saját zsebét nézi (ő is másképp, mint a többi), a DK még inkább, ott már a legfőbb vezető bizonyította, micsoda zseniális technikája van az átverésre, a többi viszont annyira kicsi hogy hiába lenne köztük alkalmas ember, senki nem hiszi el, hogy képes is végrehajtani. Ezzel a kör bezárult. Egy hosszú és nehéz folyamatnak kell elindulnia, ahol rátermett és hiteles emberek szavát minden ellenpropaganda ellenében, a többség elhiszi, mert meg tudja gondolni. Ennek eredménye nem mostanában lesz. A külső körülmények se kedveznek ennek.

2015. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ak0sgfx ***** válasza:
76%
Én ezért nem szavazok egyik pártra sem! Nem vagyok baloldali és jobboldali sem. Gyurcsányék és Orbán Viktorék tönkre tették az országot. Eladták az országot és Magyarország meg tönkre fog menni. Gyurcsány és az Altus vállalat nagyon gazdagok, ellopták az emberek pénzét, és el költötték hülyeségekre. Az emberek naivak, de én nem vagyok naiv.
2015. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Az unió is szép lesz majd. Jön egy újabb hibbant kormány, gondol egyet és kilép, majd törleszthetjük a sok felvett támogatást.
2015. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szükségünk van e az únióra szerintetek, én nem tudom
2015. máj. 30. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha körülvesz sok ember, nem mind barátságos, és mind terád utazik, vajon szükséged van-e egy társaságra. És vajon mikor lesz neked jobb? Ez se működik másképp.

2015. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na ja, értem én. csak kíváncsi voltam, hogy ti mit gondoltok :)
2015. máj. 30. 20:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!