Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444, Index és társai miért...

A 444, Index és társai miért lettek ennyire bevándorló, multikulti pártiak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 21:04
1 2 3 4 5
 11/44 tetro ***** válasza:

22.25

ez a kérdésemre amire reagáltál semmilyen módon sem válasz. a három linked közül melyik tartalmazza a választ?

2015. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
46%
És akkor mi van ha Ausztria néhány hétre-hónapra visszaküldi őket? Szerinted a menekültek életük végéig menekülttáborban élnek? Főleg miután már rég benyújtották a kérelmüket a menedékjogra ahogy a cikkeid is írják. Visszajönnek ide itt elbírálják a dolgot és vagy kapnak jogokat és mennek is tovább élhetőbb eu-s országba vagy kiutasítják őket és mehetnek haza.
2015. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
61%

Nem, majd visszakönyörgi őket Ausztria. :))

Szerinted miért lettek kiutasítva? Mert abszolút kezelhetetlen, szocializálhatatlan banda, viszont az EUból ők nem tudják kidobni őket, ezért leadják nálunk, hogy tessék jobban vigyázni a Schengeni csomagra. Persze a bevándorlási jogot nem írhatjuk át mert juniós szinten van szabályozva. A vége az lesz, hogy a bevándorlók jönnek-jönnek-jönnek, az értéket a nyugat benyeli a szűrletet meg idehányja a szemétdombra.

2015. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Legalább röviden átfutottad amit linkeltél cikkeket? Nem lettek kiutasítva sehonnan, itt benyújtották már a menedékkérelmet, és ezért visszajönnek ide amíg el lesz bírálva a kérelem. Ha pedig elutasítják a kérelmüket Magyarország visszaküldi őket oda ahonnan jöttek nem marad itt senki.
2015. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Természetesen a megélhetési menekültek jogkövető magatartást tanúsítva vissza is mennek Szíriába. Ezt te se gondoltad komolyan...
2015. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 tetro ***** válasza:

22.39

válaszolj majd rá, hogy mégis milyen juttatások miatt jönnek ide a bevándorlók

2015. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

azt nem én írtam, hogy a juttatások miatt jönnek ide

Schengen miatt teszik


azt csak úgy hozzáfűztem, hogy ne gondoljuk, hogy azért, mert nekik nem járna semmi, majd belük nem lesz szolidáris a rendszer

2015. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
És szerinted mit csinálnak? Nem lakhatnak utána a menekültszállón és nem kapnak kaját se. Én valahogy mégse hallottam eddig arról, hogy bevándorlók randalíroznának a falvakban és lopnának, rabolnának de tuti most már elkezdik még ha az elmúlt 10-15 évben nyugton is voltak.
2015. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Kapcsold össze, hogy eddig miket mondtam.


Most utasították ki őket Magyarországra. hazaküldhetik őket igen. Hülyék lesznek hazamenni? Igen.

Vagy szerinted majd 30-40 ezer írástudatlan mit fog majd csinálni? Átszökik Szerbiába, mert jogkötelessége? Onnan meg Szíriáig stoppol?

2015. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
52%
És akkor mit fognak csinálni hallgatlak? Elhozzák az apokalipszist és kezdjünk el konzerveket spájzolni? csodálatosan tudtok feszültséget szítani, csak totál semmi értelme. Soha egyetlen bevándorlóval sem találkoztál erre fogadni mernék, csak tetszik, hogy ítélkezhetsz mások felett.
2015. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!