Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért képmutató módon viselked...

Miért képmutató módon viselkednek a balliberálisok?

Figyelt kérdés

Vallják ugye hogy nem minden cigány bűnöző, mindenki egyenlő, harcolnak akármelyik nép, vallási csoport kirekesztése és sztereotipizálása ellen, küzdenek a homoszexuálisok és transzneműek "jogaiért" (inkább privilégiumaiért), nem elégszenek meg azzal, hogy megtűrjük, toleráljuk őket, elfogadásért is őrjöngenek, szidnak minket jobboldali konzervatívokat, hogy az ő nézeteik ellentettjeit valljuk (mármint hogy léteznek bizonyos kisebbségekre jellemző bűncselekmények, ne házasodjanak a homokosok) , de a végén mindig kimutatják foguk fehérjét, hogy nagyjából ugyanazt vallják, amit mi, lenézett jobboldali konzervatívok.


Gyakran látom tőlük, hogy minden arabra és muszlimra rámondják hogy terrorista, muszlimbűnözést is kitalálták, ez olyan jelzős szóösszetétel, mint a cigánybűnözés. Előszeretettel bizonygatják, hogy az Iszlám a gyűlölet vallása, mindenestül, nem csak a szunnikat ostorozzák. Vagy érdemes végignyálazni a balhoz húzó oldalacskák hozzászólásait is akár, saját köreikben önfeledten zsidóznak, cigányoznak, orbáncigányoznak, cigánybűnözőznek, miközben a zsidózás, cigányozás, cigánybűnözőzés ellen küzdenek. Mondják, hogy a szavazók azért tükrözik milyen lehet egy párt, a jobbos pártoknál pl. ezzel szoktak jönni, holott igaz a sajátjaikra is.


Politikusok is nyilatkoztak érdekeset róluk, pl. Horn Gábor ex-SZDSZ elnök bevallotta, hogy a(z) (pesti) SZDSZ-sek "kétharmada is azt mondta, hogy nem szeretné, ha cigány gyerek lenne a gyereke padtársa az iskolában.", miközben a nagyvilág felé védik a cigányokat, önjelölt védőiknek állnak.


Bajnai Gordon anno melegházassággal, homoszexualitás elfogadásával kampányolt, meghívták a homokos rendezvénysorozatra is, de nagyon nem nyűgözte le az egész, amit ott műveltek, főleg a dicső, vonagló, homoszexuális hős tánca a színpadon, csodálatos és kulturált nótánkra, ellentétben a körülötte ülőkkel. A háta közepére sem kívánta az egészet és ezt nagyon rosszul leplezte. Rá volt írva az arcára.


2015. jún. 9. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Akkor az a baj a balosokkal, hogy olyanok, mint a jobbosok?
2015. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hanem ez az állandó "ellent kell mondani" hozzáállásuk, vállalják fel ők is, hogy ők is olyanok, mint mi, "jobberek".
2015. jún. 9. 15:01
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Van egy réteg akire ez a jellemző, de szerintem a többségre nem.
2015. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

"Balliberális" - ból 3 féle van. Az első a nyerészkedő politikus (ilyen Bajnai). Őket csak a pénz és a siker érdekli. Ha karlengetésért kapna fizetést, boldogan átállna a nácikhoz. A második fajta a divatliberális. Ezek az emberek az életben ugyanolyan intoleránsak mint bárki más. Valami miatt, azonban van bennük egy ilyen birkaszellem, ami arra buzdítja őket, hogy mindig az aktuális divatot kövessék. Természetesen Hitler idején ezek is ugyanúgy lengették volna a karjukat, mint a többiek.

A harmadik fajta liberális az az ember, aki a liberálisok által védett kategóriák valamelyikébe tartozik. Tehát meleg, zsidó, vagy bevándorló. Ezek rendes emberek, akik jobb képviselet hiányában a balliberális birkákhoz csatlakoznak.

2015. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3: Origo-s cikkből idéztem Horn Gábort, abban jelentette ki magabiztosan, hogy az SZDSZ-esek 60%-a, az MSZP-seknek meg 80%-a nem szívleli a cigányokat.


[link]

2015. jún. 9. 15:16
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ehhez nem kell a baloldalig menni. Csak nézd meg az oroszok megítélését mondjuk 5 évvel ezelőtt fideszes, de főleg jobbikos körökben. Szimplán a magyarok ilyenek, kérdező.
2015. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Tolerancia = elfogadás, csak szólok.

Egyébként csak egy tipp kérdező, de lehet, hogy a módszertannal van a baj. Tudod az általad "balliberálisnak" titulált oldal képviselői nem egy homogén embertömeg. A kádárista nyugdíjastól az anarchista punkon át a hippiig szerinted mindenki balliberális, és minő meglepetés, néha ezek az emberek nem értenek egyet egymással. A politikusok meg időtlen idők óta azt mondják, amit a nép hallani akar, legjobb példa erre OV ideológiai pályafutása.

A Bajnais jelenethez meg: nem kell a melegeket szeretni. Nekem több meleg ismerősöm is volt, mégis kellemetlenül érzem magam, ha látom őket valamiért (magam sem értem, nem vagyok pszichológus). Ettől még felfogom azt, hogy nekem és a társadalomnak semmilyen hátránya nem származik abból, ha ők szabadon élhetnek, és értelmetlen őket ebben korlátozni.

2015. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Én sem értem, küzdenek a kirekesztés ellen, de a rasszistákat ugyanúgy kirekesztik mint a rasszisták a cigányokat ..
2015. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Miből vannak kirekesztve a szegíny rasszisták? A gödörből meg a romkocsmákból, vagy mi?
2015. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 tetro ***** válasza:
66%

15.53

szóval aki nem szereti, hogy oktalanul akarnak egyes csoportok kirekeszteni más embereket, az maga a kirekesztő, mert nem fogad el minden eszmét? éles logika :D

2015. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!