Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is aggódjunk ezek...

Szerintetek is aggódjunk ezek miatt a bevándorlók miatt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=OFcAqYRbm8w


Most komolyan,nagyon felfújják a dolgot az utóbbi pár hétben....


2015. jún. 9. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindkét oldalról lehet hallani bődületes baromságokat, mint pl most tőled. Szerinted ez a videó bizonyít valamit? :D
2015. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bődületes baromság szerinted,szerintem meg pont,hogy mutatja,ide csak azok jönnek,akik átvergődik a magyar nyelvet minimum középfokra.
2015. jún. 9. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább amiatt, hogy a plakátmizéria közben sunyin titkosították a költségvetést. Az sokkal nagyobb baj nekünk mint a bevándorlók...
2015. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyira kell aggódnunk miattuk mint a sajátjaink miatt, mármint én ezt úgy értem persze jönnek be bűnözők is meg rossz emberek akik bánthatnak minket, de ezek a mieink között is vannak. Én csak a kijárásukat szigorítanám és oktatásban részesíteném őket, lenne egy alkalmazkodási idejük és ha nem sikerül felülvizsgálni súlyosabb esetek véglegesen kitiltani. De ha egy kicsit radikálisabb lennék mert hétfő reggel lenne azt mondanám, hogy a bevándorlók azokba az országokba telepítsék be amelyeknek a gyarmataik voltak, a többi mehet szétosztva.
2015. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A dolog nincs felfújva tényleg nagyon veszélyes az EU nyomása, ebben a kérdésben is.Fogadjanak be ők több százezer

menekültet, aztán ha majd az ő lányaikat ölik, meg erőszakolják akkor majd elgondolkodnak. A Magyarnak kell döntenie erről, nem pedig liberális idegeneknek.

2015. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, minden ok megvan az aggodalomra.


Tessék csak végiggondolni, hogy mibe került az a fehérembernek, hogy eljusson arra a szintre, ahol ma vagyunk.

Ezt az utat nem lehet tanfolyamokkal, tanítással, kurzusokkal, áttelepítésekkel megjárni hónapok, évek, még évtizedek alatt sem.

Más világ. Aki nem hiszi, járjon utána. Misszionáriusok, megszállt szakemberek az életüket áldozzák 50-100 éve, hogy Afrikában valami fejlődést próbáljanak elérni több-kevesebb sikerrel.

Kutat fúrnak, tanítják a növénytermesztést évekig, kiképzik a főnököket, és amikor úgy érzik, minden rendben, hagyják őket, hogy maguk folytassák. És, sokszor, amikor néhány év múlva visszamennek, kiderül, hogy semmi nem maradt a munkájukból, minden visszatért a régi kerékvágásba, eltűnt a kút, nincsenek növények, kezdhetik előlről.


A fejlődési szinteket nem lehet átugrani, maguknak kell megküzdeni a haladásért. Persze segíteni kell, de szörnyűek a korlátok.

2015. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Bődületes baromság szerinted,szerintem meg pont,hogy mutatja,ide csak azok jönnek,akik átvergődik a magyar nyelvet minimum középfokra."

Ezt egy darab videó alapján ítélted meg? Irtózatosan befolyásolható lehetsz akkor...

2015. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul a Fókuszból :D
2015. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!