Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van ez a...

Magyarországon miért van ez a rasszista gondolkodás?

Figyelt kérdés

Kedden voltam fodrásznál és kissé ledöbbentem, miket hallottam.

De, nem csak az volt a megdöbbentő amiket mondtak, hanem az, hogy az ott levők teljesen egyetértettek vele.


Konkrétan egyik etnikai csoport tagjainak "elköttetését" , sterilizálását vitatták meg.

Volt aki szerint azonnal el kell őket köttetni, volt, aki szerint 2 gyerek után,illetve abban mind egyetértett, hogy államilag szabályozni kellene őket.


A 30-as 40-es évek Németországában még elment volna ilyen szöveg, de most 21. században, egy európai országban egyáltalán nem.


De, ez a fajta gondolkodás Magyarországon általános, sőt majdnem természetes is.Nem egyszer hallottam már hasonlókat.



2015. jún. 11. 07:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
ok-okozat
2015. jún. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Furcsa dolgok ezek... A balliberális szavazók a legrasszistábbak. Még a Fidesz szavazóinál is rasszistábbak. A balliberális szavazóknak fogalma nincs arról, hogy a balliberális pártok védik a legjobban a rassz fajt, mégis a balliberális szavazó a legrasszistább. Hogy van ez?
2015. jún. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Mert egyesek ezt provokálják ki.

Minél roszabb, annál jobb.

2015. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Ne kerteljünk, mondjuk ki: a cigányokról van szó. Hogy miért van ez a "rasszizmus"? Azért mert ezt váltják ki belőlünk a viselkedésükkel.


Amúgy én inkább deportálnám őket, de sajnos erre a nemzetközi nyomás nem adna lehetőséget.

2015. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem deportálni kell, mert ez tényleg azt jelentené, hogy egy fajt likvidálunk, hanem a cigányságot sokkal szigorúbban kellene fogni, de a külföldi és a belföldi baloldali liberálisok tiltakoznak ez ellen.
2015. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Cigányok tönkreteszik az életünket, én lennék a legboldogabb ha az összeset deportálnánk.
2015. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Szóval kérdező akkor szerinted rendben van, hogy ezen etnikai csoport tagjai kb 15-16 évesen elkezdenek szülni, úgy hogy életükben egy percet nem dolgoztak, tehát egy forint adót nem fizettek, de nyomják nekik az őrületes mennyiségű segélyt? Szerinted rendben van, hogy 8-10 gyereket szülnek az omladozó putrikba, élhetetlen körülmények közé? Szerinted rendben van, hogy ezek a gyerekek azt látják, hogy anya-apa nem dolgozik, minek is hiszen a marha állam eltartja őket? Így akkor ők akarnak majd dolgozni, akarnak majd tanulni?
2015. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A franciák, az angolok és a kanadaiak is rasszistáztak; de csak addig amíg nem látogatták meg őket is.


Ők nem elköttették csak kitoloncolták őket.


Amúgy az elköttetésről csak annyit hogy teljesen felesleges és embertelen dolog. Egyszerűen 3 gyerek felett zéró legyen a családi pótlék! (de még a 3 gyerek után sem fizetnék egy vasat sem)

Aki olyan gazdag hogy el tud tartani 7 gyereket az tartsa is el! Ennyi! És a probléma meg van oldva.

2015. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az érdekes az hogyha egy roma gyereket kiszednek a "természetes" közegéből, akkor lehetne hasznos ember. Persze normális emberek által felnevelve.

A probléma az hogy a romák különcködnek nem hajlandóak beolvadni a társadalomba. Saját magukat cigánynak nevezik nem pedig magyarnak. A viselkedésük, értékeik nem egyeznek a magyar emberével. Magyarországon vagyunk és én mint magyar ember jogomnak érzem azt, hogy magyar emberekkel éljek együtt akiket hozzám hasonlónak tartok. Nem kelt bennem jó érzést az, hogy olyan romák jönnek velem szembe az utcán csoportostul akik a saját országomban engem, mint magyar embert szidnak.

2015. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Na ezért van itthon ilyen rasszista gondolkozás.
2015. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!