Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a baloldali sajtó folyamatosan próbálja Ózdot lejáratni álhírekkel?

Figyelt kérdés

Volt kezdetben az a Down kóros gyerek és anyukájának a kilakoltatása, amiről mint kiderült álhír.


Volt az hogy a közmunkásokat kamerával figyelik, az is mint kiderült egy teljesen normális dolog.


És most meg a kétgyermekes tanárnő utcára tétele.


És még ki tudja mik voltak amiről nem hallottam. Ti nem tartjátok már egy kicsit szánalmasnak?



2015. jún. 15. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
kapálóznak szegények...annyira gusztustalan amit csinálnaka fidesszel együtt hogy még elérik hogy a Jobbiknak ne kelljen várni 2018 ig...
2015. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha valamelyik esethez valakinek szüksége van linkre, írok ki. Csak most potyára nem keresem ki, mert gondolom nagyrészt hallottatok ezekről.
2015. jún. 15. 17:43
 3/10 A kérdező kommentje:

Én akár mennyire is utálnék valakit, annyira lennék igényes olvasóimhoz, és magamhoz is, hogy olyan cikket nem adnák ki, amit feltételezek, vagy nem ismerek teljesen.



Mocsok munka, mocskos célért.

2015. jún. 15. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Baloldal állandóan rúgja az öngólokat persze hogy senki sem szavaz rájuk.
2015. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Mintha az alfahím meg a kurutty nem ugyanezt csinálná :-D Kérdező, üdv a politikában.
2015. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Ezeket a sztorikat mindig a sértettek mondják el a Jobbikról, nem a baloldal találja ki.
2015. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

A Jobboldal is állandóan álhíreket közöl, a Kurucz különösen élen jár ebben.

Az egész média szánalmas.

2015. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként minden ilyen hátterű sztoriról kiderül, hogy valójában mégse a világ ilyen kegyetlen, hanem a lakók a nemtörődömök. A Jobbik is szívesen propagált ilyeneket elég sokat.
2015. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
A ballibsik a 5 perc hírnévért a saját anyjukkal is olyat tennének, amit az apjuk, a postás, a szomszéd, meg néha én szoktam.
2015. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Ebben az egész dolgoban számomra az az undorító, hogy máskor elvileg a baloldal képviseli a liberális gazdaságpolitikát, miszerint ha valaki nem tud fizetni valamit, azt ne segítse az állam, gondoskodjon mindenki magáról. Most persze amikor a jobbik hasonló politikát folytat teljesen mást mondanak.

Arról nem is beszélve, hogy igazából hazudoznak össze vissza.


Szerintem akár igazat ír a baloldal, akár nem, aki már 10 éve nem fizet, azt igenis lakoltassuk ki és esetleg tegyük át valami szociális lakásba állami program alapján. Így egyrészt a kilakoltatott személy lakhatása nekünk olcsóbb lesz, másrészt ő is érezni fogja, hogy nem lehet csak úgy az adófizetőkön élősködni, neki is tennie kell valamit a normális életkörülményekért. A felszabaduló lakásba meg lehetne olyan szintén rászoruló embert telepíteni, aki hajlandó fizetni.

Szerintem egy hiteles liberálisnak ez kéne hogy legyen a véleménye.

2015. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!