Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal támadja a Fideszt...

A baloldal támadja a Fideszt hogy szegénység, kivándorlás, korrupció, káosz az oktatásban és egészségügyben. Pont ők mondják?

Figyelt kérdés

Valós problémák ezek mind. És tényleg ezekkel kellene foglalkozni, és a Fidesz tényleg rossz. DE pont a bukott baloldal mondja hogy szegénység? Akkor se volt jobb.

korrupció? Hozzájuk fűződik a legtöbb botrány. Káosz az egészségügyben és oktatásban? Dettó úgy volt amikor hatalmon voltak.


Kicsit ez már nem szánalmas? A bevándorlók befogadásos hülyeségeinek nem lett sikere, ezért most ezzel fröcsögnek.



2015. jún. 17. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-es! Igazad van! Tévesen soroltam fel! :)
2015. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

9-es az, hogy hány miniszterelnök van, szerintem nem mérvadó. Orbán hataloméhesebb, ügyesen kavarja a kártyákat. Mindenki, aki nála okosabb, vagy nem feltétel nélküli popsinyaló, azt eltávolítja a hatalomból, nehogy lehetősége legyen veszélyt jelenteni rá. Még a kritikát sem bírja, ezért van úgy elrugaszkodva a valóságtól. Ez a vonás egyébként jellemző a diktátorokra, és láss összefüggést: hány diktátor is van az élen, akik nem csak pár évre vannak berendezkedve?! Orbán is mintha rendesen magához centralizálná a hatalmat. Ez is ismerős valahonnan? Tanulj történelmet, és keress példákat a jelenkori külpolitikában is!

Végül választ írjatok, ne csak lepontozást! ;)

Mellesleg kérdező, hogy te elhiszed, hogy most sokkal jobban élünk, mint korábban, az egy dolog. Soha ekkora gyermekszegénység nem volt, és még sorolhatnám. A gazdasági világválságról meg igazán nem a magyar baloldal tehet! Amúgy meg a Fidesz volt az, amelyik mindenféle reformot akár jó volt, akár rossz zsigerből ellenzett.

300 Ft-os vizitdíj? - Én bizony visszasírom, mert akkor pozitív egyenlege volt az egészségügynek, most több az eü-hozzájárulás, de mégis hatalmas a várólista, ami elfogadhatatlan, gazdaságtalan... Gyakran van az, hogy csak azért nem fogadnak valakit, mert elfogyott a havi keret, lenne orvos, lenne hely, stb. de nincs pénz, esetleg ha kifizeti a maga műtétjének költségét teljes összegben, akkor igen. De nem térítik vissza az összeget, ha már valóban soros lenne. Akkor miért fizetjük a tb-t?

2015. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Észérvekkel megindoklom, hogy azokat a bevándorlókat akik hazánkban dolgoznának és élnének miért kéne szerintem inkább támogatni.

Betanított munkásokból meg bizonyos szakmákból amúgy is hiány van. Pár napja láttam pl a tv-ben, hogy a balatoni vendéglátósok fröcsögnek, hogy nincs takarító, pincér stb

Na az ilyesmiket ők is simán el tudnák végezni és ráadásul kevesebb pénzért is végezné mint egy átlagos nagy magyar aki csak fröcsögni tud, hogy kidolgozom belem és mindegyik kormány rossz és velem akar kitolni. Szerencsére az ilyen állandóan másra mutogató fröcsögők nagy része már húz is el külföldre :) szerintem jól teszik és örülök neki. Ott majd nyugodtan megmutathatják milyen a nagy magyar mentalitás :D Nem véletlen hogy külföldön a magyarok kerülik egymást... tudják már milyen a magyar mentalitás és nem kérnek belőle. Az EU is alaposan kiismerte ezt a mentalitást a történelem során és köszöni nem kér belőle. Ezért történik az, ami :)


Annó Gyurcsány Ferenc "k***a ország" kijelentése engem is megdöbbentett , de rájöttem ma már hogy teljesen igaza volt csak nem támasztotta alá ész érvekkel. Az ország mentalitására utalt, ami kb olyan volt, van és lesz mint egy prostié. Aki pénzt ad az már azt csinál vele amit akar :D


Ja és nem, nem vagyok libsi és szavazni sem fogok mert feleslegesnek tartom ebben az országban

2015. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudod miért nem Afrikába meg Koszovóba fektetnek be a multik? Az emberek nagy része alkalmatlan a munkára, mert lop. És ezzel nem szabadna általánosítani, de ha be is fogadnánk őket, akkor ha nem tisztességesen élnek vissza is kell repíteni. Max úgy lenne korrekt. Vagy úgy se.
2015. jún. 26. 16:05
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal, hogy úgy korrekt lenne.

Épp erről van szó. Nem mindegyik lopna, és azokat kéne megtartani értelemszerűen így fair.

2015. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Nem mindegyik lopna, és azokat kéne megtartani értelemszerűen így fair"


Sokan azt mondják a hazai cigány emberekre, hogy lopnak, de hiszen közülük se mindegyik lop! Nem szabad ezzel őket sem megvádolni így általánosan.


Az már másik kérdés, hogy a börtönök mégis miért velük vannak tele. Pedig tényleg vannak közöttük becsületesek is.


A bevándorlók között is nyilván nem mindenki bűnöző, legfeljebb az lesz ha véletlenül itt ragad és nem jut neki munka amiből eltarthatná magát. Vagy éhen hal. Akkor kénytelen lesz valahonnan, valakitől pénzt elvenni, mert munka még a magyar embernek se mindig jut.


Ha más nincs akkor elveszi tőlem, tőled vagy bárhonnan, ahol talál.

2015. jún. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%

"Utolsó, tudod miért nem Afrikába meg Koszovóba fektetnek be a multik? Az emberek nagy része alkalmatlan a munkára, mert lop."

Akkor bizony gyenge az ismereted. Elég sok gyár van Afrikában, Indiában, stb. A márkás ruhákat nagyrészt ilyen helyeken gyártják, csak hát nem büszkélkednek vele, mert gyakran gyerekekkel dolgoztatnak, esetleg éhbérért felnőttek embertelen körülmények között? Vagy hogy nézne ki, hogy a nagy világmárkás ruhákat Afrikában állítják elő?

Amúgy meg ennek a másik oka, hogy hatalmas a korrupció, hatalmas a politikai kiszámíthatatlanság, gyenge a közbiztonság, gazdaságtalan a szállítás, és rossz a struktúra. Sorolhatnám még!


Egyébként ahogy sejtettem, ellenérveket nem sikerült senkinek mondania, csak a lepontozásra futotta. :) (Itt is lehet!) :D

2015. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!