Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszerváltás óta volt...

A rendszerváltás óta volt nagyobb megalázása ennek a nemzetnek, mint a most tervezett "fal"?

Figyelt kérdés

A magyar sok minden, de nem gyáva, ehelyett most azt akarja elhitetni a kormány, hogy a gyávaság, megbúvás, a behúzódás az erény! Néhány ezer migráns miatt, akiket amúgy is elkapnak pár kilométerre a határtól most még azt a maradék nemzettudatot és szétverik, a magyar irigy, széthúzó, pöffeszkedő, ez eddig is közhely volt, de a gyáva nemzet, az nem tartozott a sztereotípiák közé, hát most már nem is tagadhatjuk, el is nevezhetnénk a "A magyar gyávaság emlékművének" a leendő falat.


Ja és ne írja nekem senki, hogy így a bevándorlók meg úgy a liberálisok, itt most színtisztán nemzettudat meg néplélek szempontjából értem. Ennek a falnak az üzenete ugyanis katasztrofális a magyarság számára. Ez egyfajta lelki Trianon.


2015. jún. 17. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Ja, amikor az a mocsadék Gyurcsány magát miniszterelnöknek nevezte. A DK/MSZP Magyarország szégyene. És örökre az marad a legnagyobb megaláztatás hogy vannak.
2015. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Mit hadoválsz itt össze?
2015. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Akkor mondom egyszerűbben:

A fal, valami mögé megbújni az a gyávaság jelképe, a magyar eddig nem volt gyáva.

2015. jún. 17. 20:36
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Igaz, mi kemén Magyarok vagyunk, nem bújunk meg, a Fél Ázsiát szétbassz*k és Európát is ha valami nem tetszik, mi fas*za gyerekek vagyunk.
2015. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

Én nem így érzem. Pont leszarom ezt a falat, és ugyanúgy gumicsontnak tartom, mint a többi szar dolgot. Szerintem másról kéne vitáznunk.


Vagy talán vannak rokonaid, akik szeretnének kényelmesen beszökni az országba, mert akkor nem szóltam.

2015. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Röviden? Hülye vagy kérdező. De ha nem tetszik, eredj, mentsd meg Afrikát és Ázsiát.
2015. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, rohanjunk ki Szerbia fele lovakkal és portyázzuk le a bevándorlókat!

Nem bújunk el, hanem kitörünk, juhé!

2015. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 electroman75 ***** válasza:
50%
Vagy fogadd be te az összes "menekültet",tartsd te el őket.Mintha nem lenne elég a rétinégereket eltartani.
2015. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező te el is hiszed ezt a rengeteg baromságot amit ide leírtál, vagy csak nem fogod fel az egyszerű tényt, hogy ha ez így folytatódik, akkor nem lesz nemzet aminek tudata lehetne. Ugyanis még kb 5 millió idegen tart erre a kontinensre. A fal legalább felfogja őket.


Ez nem gyávaság. Te nem élsz a déli határnál, amit az afrikai meg közel-keleti muszlim hordák átjáróháznak használnak.

2015. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
És mielőtt egy liberális jönne és belémkötne hogy egy fal hogy fogna fel 5 millió menekültet, nos sehogy, de azt a szeletét amit ide most a fene azt legalább igen.
2015. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!