Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Gyurcsány-féle balliberális ellenzék gyakorlatilag kilóra megvette a Kétfarkú Kutyapártot? Én nagyon kiábrándultam. Ők voltak az utolsó "reményem" ha úgy tetszik.

Figyelt kérdés

Aki lemaradt volna, most a plakát mizériában az MKKP gyakorlatilag pontosan azt csinálja amit a DK a szájába ad, ráadásul eszméletlen mennyiségű pénzt (30 milliót) szedtek össze a bepalizott emberektől, és ahelyett h vmi hasznosra költenék, teljesen humortalan, béna plakátokat raknak ki...


A legrosszabb abban, h lepaktáltak a baloldallal hogy mostmár kénytelenk azt mondani amit ők, és ezért "nincsenek humoroknál".

Az különösen fáj, h a sok kiábrándult szavazót (aki EGYSZERRE ábrándult ki a Fideszből és az MSZPből (= DK, Együtt nevezzük ahogy akarjuk) is) suttyomban magukhoz csalogatták, és a háttérben talán végig Gyurcsányék állték, de az is szomorú, ha csak most paktáltak le velük....


2015. jún. 18. 13:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csak emlékeztetnélek a felső oktatás ellenes szerveződésekre (AHA stb) ahol a végéig elhitették a hallgatókkal, hogy ők bizony egy hűde független valami (holott sejteni lehetett, hogy baloldaliak hozák létre) és a végén meg is jelentek Bajnaiék a porondon. Akkor rengeteg fiatal csalódott sztem a magyar "utcai politizálásban"
2015. jún. 18. 14:29
 12/15 A kérdező kommentje:

"Olyan nincs, hogy valaki egyszerűen nem szereti ha kilopják a pénzt a zsebéből??? "


Ehhez mi köze a plakátokhoz? Látod ezzel van a baj. Teljesen rendben van, hogy nem szereted, h a Fidesz lop, sőt. De ugyanezért, a bevándorlás mellett kampányolni, na pont ez az, ami skatulyákban gondolkozásra vall.


Az MKKP-vel is ez a bajom: humorizáltak és ez tök jó volt, de mára már rájöttek h csak úgy érik el az emberek egy részét, ha beszállnak a sárdobálásba. Ami ellen anno (igaz, némi iróniával megfűszerezett humorral csak) ők "küzdöttek" egyedül.

2015. jún. 18. 14:32
 13/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Az utcai politizálásban én már akkor csalódtam, mikor Orbán kordont bontott...

Meg mikor oda táboroztak a Kossuth térre, jól teleszarták, aztán hatalomra kerülve gyorsan beépítették, nehogy más is oda szarjon...

Vagy mikor a szegény ártatlan békés tüntetők betörtek a TV székházba, kifosztották a büfét, felgyújtottak néhány autót, elkötöttek egy tankot... Biztos a rendőri erőszak kényszerítette őket ezekre.

Na én már ezek miatt sem veszek részt utcai politizáláson.

Nem akarom, hogy valaki összetévesszen a békés felvonulókkal.

2015. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de mit akarsz? Szóljanak be, oltsák EZT a baloldalt? :D Amilyen kis szerencsétlenek mostanában, maguk is elintézik ezt, nem kell a segítség.
2015. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az MKP mindig is egy vicc volt
2021. aug. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!