Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha még arról se volt szó...

Ha még arról se volt szó milyen lesz a fal, miért vannak sokan úgy beindulva a szar a FFIDESZ dumával itt is?

Figyelt kérdés

Spanyolország, Görögország, Bulgária, Egyesült Államok, Marokkó, Algéria, Izrael, Franciaország...


Ezek mind olyan országok ahol falat húznak vagy húztak a bevándorlók ellen. Mind hülyék?



2015. jún. 21. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Leginkább azért, mert jelen helyzetben a fal nem jelentene megoldást, nem lenne hatékony. Mi következik ebből? Pénzkidobás. Magyarország pedig jelenleg nincs abban a helyzetben, hogy (megint) milliárdokat dobálhasson ki az ablakon.
2015. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De Bulgária pl. megtehette? Meg Marokkó? Görögország?

Annyi példa van a világon ahol ezt a megoldást választották, de akkor kösz hogy közlöd, Amerikától kezdve Franciákig mindenki hülye, csak ti vagytok okosak.

2015. jún. 21. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Szövegértéssel látom hadilábon állsz. Ezen sajnos nem segíthetek. De akkor megpróbálom újra elmagyarázni.


Nem azt mondom, hogy hülyeség a határok megerősítése (akár fizikailag is). Hanem azt, hogy ABBAN a formában, amiben a kormány javasolja, hülyeség. Érzékeled az árnyalatnyi jelentésbeli különbséget? Nem? Akkor menthetetlen vagy.

2015. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Farewell!


Neked van igazad, egyetértek!

2015. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen formában lesz a fal (vagy nem kerítésről volt szó?), ha nincsenek rendes határőrök. Egy létrával felmásznak, vagy szétvágják a kerítést...
2015. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kerítésdrótról volt szó, melyet egy 1xű csípőfogoval kb 20 s alatt szétvágnak és máris mennek tovább.


Akkor van értelme milliárdokat kidobálni?

2015. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Az a helyzet hogy ha drótkerités lesz az egyenlő a nullával, ha beton falat csinálnak az meg egy vagyonba kerül.

Így aztán nem túl jó ötlet ez a kerítés szerintem.

2015. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mindegy. Határőrség nélkül egy kalap s..... ér. A lényeg, hogy gondolom a koma, meg a haver cége építi a kerítést a mi adónkból.
2015. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, kell a kerítés, de a határőrség is de nagyon.
2015. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem én vagyok hülye, hanem te vagy tájékozatlan. Nem mellesleg ortó paraszt és műveletlen is, mivel úgy ugatsz, hogy fogalmad sincs a dolgokról, de azért az én k...a anyámat...

Ilyet akarnak: [link]

2015. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!