Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden megyében legalább 1...

Minden megyében legalább 1 uszodának és egy stadionnak kell lennie?

Figyelt kérdés

Ezt Orbán Viktor mondta ma a sajtótájékoztatón, egy 3000 férőhelyes multifunkciós sport és rendezvény csarnokot is akar építtetni, továbbá uszodát, autóút szélesítés stb....

Szabályosan úgy beszélt, mint anno Szent István, aki azt mondta, "Minden 10 településen épüljön 1 templom!"

Csak itt már Stadionról van szó...

De minek ennyi stadion nekünk???



2015. jún. 23. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert a fidesz hívőknek a stadionba kell menni, úgy mint régen a keresztény hívőknek a templomba.
2015. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Az olimpiára kellene fog ez a sok stadion meg uszoda hahahahahaha
2015. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Uszoda tényleg nem árt.


Ahol én lakom, itt nemrég épült.Nagyon hasznos, nem kell 30 kilométert autóznom, hogy úszni tudjak.

2015. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért? Nincs minden megyében legalább 1 uszoda és egy stadion?


Zala megyében például szerintem több is van mindkettőből (azért mondom, mert úgy tudom, hogy ma pont itt járt a nagyvezír).

2015. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4: Közben gyorsan megnéztem, és tényleg itt járt Nagykanizsán... Miről beszélt? Multifunkcionális sportcsarnokot kell építeni... Beszarok ezen az emberen.
2015. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát...

Másik, azt elfelejtettem a leírásomban leszögezni, hogy óriási ellentmondásba keveredett a Diktátor, mert a napokban azt mondta, hogy több pénzt fordítanak közoktatásra, egészségügyre és a közbiztonságra...

Most meg azt mondja, hogy minden megyében legyen uszoda és stadion...

Most akkor mire is akarja fordítani a sok milliárdot????

2015. jún. 23. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt sem tudja már mit hazudjon. Bár nem tehet róla, hiszen - videó felvételen - bevallottan (!!!) skizo hajlamai vannak. És egy ilyet választottak meg kétszer is kétharmaddal. Gratulálok.
2015. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7: Mondjuk gyógyszeres kezeléssel a skizofrénia kordában tartható. Mentális betegsége alapján megítélni valakit szerintem eléggé gerinctelen dolog. Nem kell lesüllyedni az ő szintjükre, bro.
2015. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

És még erre a b4romarcúra mondja a Századvég, hogy Orbán Viktor a "Legjobb" miniszterelnök...

Hát baromira a legjobb -_-

2015. jún. 23. 21:45
 10/15 EagleHUN ***** válasza:

Nem hiszem hogy jó ötlet ez a sok stadion egy olyan országban amiben más dolgokra is nagyon kellene a pénz, pl oktatásra, kórházra, hadügyre.

Uszoda már van mindenütt, azt már nem kell építeni.

2015. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!