Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Baloldal az illegális...

A Baloldal az illegális menekültek pártján áll, azzal egy hatalmas öngólt lőtt magának?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 12:37
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
66%

Magyarország 70-80% elítéli az illegális bevándorlókat... meg úgy bármilyen másik idejövő nemzetiségit így, igen, szerintem ezzel nagy öngólt lött:


Mindig ellenkezőjét kell állítani annak, mint amit az ellenzék mond. Ezért hívják ellenzéknek. Baloldal próbálja szidni a Jobbat és ezzel hajazva arra, hogy tudnak majd hatni az emberek szívére (khm.. szavazataira).


Szerintem, ha fordítva lenne a dolog: Tehát ha a Jobboldal holnaptól azt mondja, hogy najó igazatok van és beenged mindenkit és pártfogolja a menekülteket, nem telne el 1 óra és a Baloldal sajtótájékoztatót hívna össze, hogy mégis, hogy tehet ilyet az országgal a Jobboldal :) Ebben 100%-ig biztos lehet akárki. :DD


Én elítélem az illegális bevándorlókat... de azért a kerítést túlzásnak tartom.

2015. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2015. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Várom már Gyurcsit a táblájával, hogy: bevándorló vagyok! :)
2015. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Duenna ***** válasza:
48%
1-es! "Mindig ellenkezőjét kell állítani annak, mint amit az ellenzék mond. Ezért hívják ellenzéknek." - Na de ennyire ész nélkül csinálják??
2015. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Mindegy hány öngólt rúg, amíg lesznek barmok akik kiszedik a lasztit a hálóból és vissza adják nekik.
2015. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%

"A Baloldal az illegális menekültek pártján áll,"


tenyleg? hol?

2015. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

nem árt pártjukra.

már csak azért sem, mert olyan, hogy "illegális menekült" nem is létezik.


van menekült, meg van illegális bevándorló. a kettő marhára nem ugyanaz.


egyébként sem a baloldalnak, sem az EU-nak nem azzal van baja, hogy nem várjuk őket tárt karokkal. azzal van a baja, hogy még arra sem vagyunk képesek, hogy azt mondjuk nekik, húzzatok anyátokba.


2014-ben 42e ember kért Magyarországon menedékjogok. ebből kb. 500-at befogadtunk, kb. 5000-et elutasítottunk, a maradékra meg... hát, na ja. valószínűleg továbbment az EU-ba.


semmi mást nem akar sem az EU, sem a baloldal, mint azt, hogy pártunk és kormányunk végre elkezdjen dolgozni. csinálni is valamit. nem csak a száját járatni.


a kerítés meg hülyeség.

2015. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Én is rohadtul kíváncsi lennék legalább egy olyan forrásra, amiben mondjuk a DK vagy az MSZP kiáll az illegális határátlépés és bevándorlás mellett, mert ilyen én még nem láttam. Az, hogy ellenzik a Fidesz kerítésépítését meg ostoba plakátkampányát meg szerintem természetes, én se értek egyet egyikkel sem.

De nézzük a jó oldalát, legalább már nem a halálbüntetésről megy a vita.

2015. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintem, ha fordítva lenne a dolog: Tehát ha a Jobboldal holnaptól azt mondja, hogy najó igazatok van és beenged mindenkit és pártfogolja a menekülteket, nem telne el 1 óra és a Baloldal sajtótájékoztatót hívna össze, hogy mégis, hogy tehet ilyet az országgal a Jobboldal :) Ebben 100%-ig biztos lehet akárki. :DD"


100%ig biztos lehet akárki benne, hogy kissé el vagy tévedve, gyakorlatilag felcseréled az okot és az okozatot


az nem merült fel eddig benned, hogy a baloldalnak nem azért van eltérő világnézete mint a jobboldalnak mert, mivel őket máshogy hívják (baloldaliaknak) el akarnak ütni..., hanem azért hívják őket baloldalnak és a jobboldalt jobboldalnak mert eltérően, gyakran ellentétesen vélekednek egy-egy dologról? :)

2015. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

az emberek 99%-anak fingja sincs rola hogy mit jelent a jobb es baloldal, valamint mi a politikai felfogasa a ket oldalnak.


Ezert is hiszik el hogy a Fidesz jobboldali.

2015. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!