Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-ban szerintetek lesz...

2018-ban szerintetek lesz esély leváltani a fideszt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Hiába lettek gyengébbek, még mindig ők a legnépszerűbb párt.

Emellett, nagyon ügyesek kommunikáció terén.


Olyan dolgokra mennek rá, ami valóban aggasztja az embereket.

A baloldal saját ideológiai korlátai ezt nem teheti meg, emiatt alulmaradnak a Fidesszel szemben.

2015. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

És mégis melyik pártra akarod őket leváltani? :D


Szerintem az lesz, hogy vagy ők vagy a Jobbik győz, de nem lesz meg az 50%, ezért koalícióra lépnek majd egymással.

2015. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%

Remélem, hogy igen(bár még semmi sem biztos)!

Orbán is egy korrupt miniszterelnök mint Gyurcsótány vagy liBajnai!

Hajrá Jobbik!

2015. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Az ellenzék nagyon megosztott és rengetegen nem is fognak elmenni szavazni. Szóval szerintem nem valószínű. Pedig úgy érzem, hogy jobban leégtek, mint az MSZP anno, bár Fletó beszédét még nem sikerült überelnie Orbánnak.
2015. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha lesz is, akkor a Jobbik lesz az.
2015. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3. Én a jobbikra szavazok.
2015. jún. 27. 22:49
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Remélem hogy lesz, bár SZVSZ jobbat úgyse kaphatunk. Csak a nevek változnak, a politikus az politikus marad: hülyíti a népet a kampány során, megy az agymosás meg a mézesmadzag ezerrel, aztán mikor hatalomra kerülnek, két kézzel falnak a húsosfazékból, a nép meg dögöljön meg nyugodtan, megszavazták őket, innentől fogva nincs szükség rájuk. És még ennek ellenére is vannak olyan kretének, hogy rájuk szavaznak (a kisebb része meggyőződésből,a nagyobb része érdekből), de hát a parasztot könnyű bolondítani a saját érdekei ellen is...
2015. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem értettem, hogy akiknek nem jön be a Fidesz, azok miért lesznek a Jobbik hívei, amikor ugyan azt vallják, mint a Fidesz, csak még radikálisabban.

Mintha valakinek nem tetszik, hogy éppen egy szakadék mellett sétál, ezért fogja magát és egyenesen belelép.

Na most ennek mi értelme van? Nem tudni...

2015. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

" Soha nem értettem, hogy akiknek nem jön be a Fidesz, azok miért lesznek a Jobbik hívei, amikor ugyan azt vallják, mint a Fidesz, csak még radikálisabban.

Mintha valakinek nem tetszik, hogy éppen egy szakadék mellett sétál, ezért fogja magát és egyenesen belelép.

Na most ennek mi értelme van? Nem tudni..."


A Fidesz Pécéskedő, jó a kommunikációjuk, de lóf_szt sem csinálnak.

Azt mondják megállítják a menekülthullámot.Na, de még el sem kezdték építeni azt falat.Ami még el is nézhető, nem 2 perc alatt épül fel, de normális határőrség, határrendészet sincs, alig van őrizve a határ.Azt pedig nem tart hónapokig megszervezni.

2015. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Jelenleg:

Fidesz 40%

Jobbik 29%

és összefogás 23% (!!)

LMP 8% (!!)

( [link]


Ez a bevándorlás nem a liberálisok főnyereménye volt. Ha most kellene megsaccolnom, szerintem a Jobbik talán utolérheti a Fideszt, annak köszönhetően hogy egyre kevesebben mennének el szavazni, vagyis valami 33%-33%, és az LMP talán felnő 10% ra.

2015. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!