Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Jobbik újbudai alelnöke lett Milák Hajnalka, aki jelenleg is aktív Amway smaragd termékforgalmazó?

Figyelt kérdés
A Jobbik állandóan a nemzeti érdekeket hangsúlyozza, de Dr. Tóth Csaba szekszárdi jobbikos politikus, és gyöngy szintű Amway termékforgalmazó után újabb Amwayos politikus van a Jobbikban, aki amerikai termékek forgalmazásából él. Nem képmutatás ez?

2015. júl. 3. 18:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
kedves kérdező nem jól sült el ez se :)
2015. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Következő kérdés: Vona elfingotta magát! Nem képmutatás ez?
2015. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Én tényeket írtam, és mindenki olyan véleményt alakít ki amilyet akar.
2015. júl. 3. 19:52
 14/30 A kérdező kommentje:
Azt kérdezd meg Vonától. Bár nem lepődnék meg ha a Jobbik elnöksége Amway rendezvényeken tapsikolva éltettné Amerikát. Hiába a nemzeti érdek mindenek felett, meg a pénz.
2015. júl. 3. 19:54
 15/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mi az Amway cuccok "nemzeti" alternatívája?
2015. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Magyarországon is gyártanak cégek fogkrémet, mosóport, tusfürdőt stb. Az Amway Amerikában gyártja a termékeit, ide behozzák és olyan kereskedelmi hálózatokon, MLM hálózatokon keresztül értékesítik az amerikai termékeket amiket a Jobbik újbudai alelnöke és mások is kiépítettek.
2015. júl. 3. 20:14
 17/30 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nem azt akartam megtudni, hogy gyártanak-e Magyarországon megfelelő termékeket. Hiszen ha gyártanak is, azokat a gonosz, pénzlenyúló, kizsigerelő, rabszolgatartó, pénzszivattyú multik teszik, nem magyar cégek. Vagy már ezzel a nézettel is szakított a Jobbik?

Vagy simán csak nem lehet a Jobbikban olyan ember, aki valamilyen területen sikeres?

2015. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Tőlem aztán az lép be a Jobbikba, és az összes többi pártba aki csak akar, én egyik pártnak sem vagyok tagja, és nem is leszek. Csupán az ilyen dolgok több mint érdekesek a Jobbik korábbi retorikájának tükrében. Tőlem felvehetik a Jobbikba a teljes Amway hálózatot is, sőt Bush és Clinton exelnök urakat is akik Amerikában szónokolnak Amway rendezvényeken.
2015. júl. 3. 20:40
 19/30 A kérdező kommentje:
Egyébként magyar multik is vannak.
2015. júl. 3. 20:41
 20/30 anonim ***** válasza:

"Csupán az ilyen dolgok több mint érdekesek a Jobbik korábbi retorikájának tükrében."


Nem, ez nem "több mint érdekes". A kiépített hálózat azt jelenti, hogy több száz ember személyében több száz kis "echte" magyar vállalkozás alakult az említett Hajnalkának köszönhetően, akik mellékjövedelmüknek köszönhetően kevésbé kizsákmányolhatók az őket főállásban foglalkoztató, valamint az őket üzleteikben kiszolgáló multik által. Tehát Hajnalka, Csaba, stb. igazi nemzeti hősnek is tekinthetők a jobbik által. Szerintem. Hja, persze lehetnek ősellenségek is. Minden nézőpont kérdése.

2015. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!