Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én sajnálom a menekülteket,...

Én sajnálom a menekülteket, de miért nekünk kell még őket is eltartani? Nincs elég bajunk?

Figyelt kérdés

A fizetések a béka segge alatt vannak, 27%-kal a világ legmagasabb adójával "büszkélkedhet" Magyarország.


Katasztrofális állapotok uralkodnak kórházakban, kevés a rendőr, a mentőautó, stb.


Fel nem fogom miért a dolgozó magyar embernek kell még ezeket az embereket is eltartani. Kötelessége az országnak ez, vagy mi?



2015. júl. 13. 17:18
1 2 3 4 5
 1/41 vattacukor elefánt ***** válasza:
41%

Én se tökéletesen értem 27%-os adóval, hogy nem képesek egy rendes infrastruktúrát kiépíteni. :D

Amúgy ők is tudnának ám dolgozni, meg hasznos tagjai lenni a társadalomnak, csak a magyar ember mindenkinél jobb és mindenkit le kell nézzen.

Ja és a menekültek nagy többsége nem is Magyarországra jön, azt hiszem nem véletlenül :) (és nem a rossz megélhetésre gondolok)

2015. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
63%
NEM mi tartjuk el, mert az EU fizeti az eltartásuk legnagyobb részét. Ezt csak Orbánék állítják, hogy ezzel foglalkozzunk a valós gondok helyett.
2015. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
45%
1# Igen megint a szokásos liberális parasztvakítással próbálkozol, hogy azt állítod nem ide akarnak jönni. Az lehet nem ide akarnak, de ide fogják VISSZATOLONCOLNI őket, mert itt vették őket először nyilvántartásba. Már most több tízezer bevándorlót akarnak visszautaztatni ide, ez a szám elérheti év végére a százezret is!
2015. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
42%
Hogy te mi minden tudsz, Vattacukorka!
2015. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%

1) Hozzájuk képest igen csak úri körülmények között élünk. Már azzal is, hogy életben vagyunk. Hidd el, a rájuk fordítot összeg állami szinten jelentéktelen. Ahogy fentebb írták egyébként nagyrészt így is EU-s pénzből történik, ésmkidolgozás alatt áll egy terv, hogy ne csak a pénz megosztása legyen igazságos, hanem a menekültek létszáma is.


2) Azért van menekült, mert háború van. Ha nem akarjuk, hogy egyre több menekült legyen, ami egyre többe kerül, akkor a háború ellen kell tenni, nem lepasszolni őket más országnak.


3) Igen, kötelességünk segíteni, szerződésben vállaltuk. Meg keresztények lennénk állítólag, vagy mi...

2015. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Carragher_x ***** válasza:
31%
"VISSZATOLONCOLNI őket, mert itt vették őket először nyilvántartásba. Már most több tízezer bevándorlót akarnak visszautaztatni ide, ez a szám elérheti év végére a százezret is!" - Ha ilyen egyszerű lenne vkit a határok nélküli schengenen belül toloncolgatni úgy, hogy az illetőt még zárt őrizetbe se lehet tenni, akkor simán ki lehetne Magyarországról is toloncolni hipp-hopp azokat, akik végül nem kapnak engedélyt.:)
2015. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Egébként nem tudom ki van még így, de nekem van egy barátom, aki lassan belerokkan a lakáshitelébe, ugyanabban a házban pedig egy cigánycsalád ingyen kapott ugyanolyan lakást...


Meg a többi rengeteg cigány segélyére is mennyi pénz megy el. És akkor még ez is. Pofátlanság komolyan mondom, ennek nem lesz határa.

2015. júl. 13. 18:05
 8/41 Carragher_x ***** válasza:
19%

"Meg a többi rengeteg cigány segélyére is mennyi pénz megy el. És akkor még ez is. Pofátlanság komolyan mondom, ennek nem lesz határa."


Nem vagy tisztában a nagyságrendekkel és az állam működését és feladatait sem igazán érted, ha komolyan gondolod, hogy egy lakossági lakáshitel összehasonlítható az említett szociális kiadásokkal.

2015. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
9%

nem nekünk kell


inkább azt mondanám, hogy nekünk is jut belőlük


és, hogy válaszoljak is: azért mert nem vagyunk háborús zónában, nyilván a menekültek olyan területekre próbálnak eljutni ahol béke van

2015. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%
Béke van Szerbiában és Boszniában is. Csakhogy nekik igazi béke kell luxusfizetéssel, ezér jönnek ide.
2015. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!