Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a melegekről,...

Mit gondoltok a melegekről, hogy mostmár a csapból is szivárvány folyik?

Figyelt kérdés
Idáig nem érdekelt egyáltalán a téma, tőlem azt csináltak amit akartak csak ne adják tudomásomra. Erre nem rég látom hogy képesek voltak óvodásokkal felvonulni. Én ezt elítélem mert eddig se volt divat ráeröltetni ezt az ártatlan gyerekekre. Kíváncsi vagyok a véleményekre, szerintem átléptek egy határt.

2015. júl. 16. 02:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Olyan ez a homokosság, mint a spenótfőzelék volt az óvodában. Minél jobban erőltetik, annál inkább öklendezel tőle.
2015. júl. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Én is így vagyok mint te, nem zavar ha nem erőltetik rám. Van is egy férfi ismerősöm aki szeret lány ruhákba öltözni (amúgy nem meleg), de nem érdekel mert nem beszélünk róla, ha állandóan erről beszélne tuti lekoptatnám mert idegesítene.. A melegek is minél jobban erőltetik annál jobban fogják utálni őket. Azt meg kifejezetten undorító dolognak tartom hogy gyerekeket használnak fel ilyen politikai kampányokra!!
2015. júl. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%

"képesek voltak óvodásokkal felvonulni"


forras?

2015. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2015. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon nem azt csinálják amit kéne.

Szerintem azt kéne megmutatniuk, hogy ők is hasznos tagjai a társadalomnak és nem provokálni.


Igaz az utóbbi években elmaradt a tangabugyis parádézás

2015. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Ja hogy Svedorszagban.


Konkretan mi kozod van hozza hogy mit csinalnak Svedorszagban?

2015. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem gondolok semmit róluk, mert nem érdekelnek ő életük, azért eléggé szembetűnő hogy így Pride előtt meg után ez erős téma lett. Majd 1 hónap múlva meg senki nem fog a melegekről beszélni.

Arról meg hogy az ovisokkal mit csinálnak szerintem a szülők beleegyezése kellett. Anno óvodásként a KISZ-es május 1 felvonulástól kezdve mindenre vittek minket, még sem lettem kommunista.

A mai világban meg óvodás gyerekek kezébe fegyvert adnak (hétvégén egy rendezvényen jártam ahol ez volt a menő) szóval lehetne más példa is a melegeken kívül mit nem kéne mutogatni nekik...

2015. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Ha valoban senkit nem erdekelne a dolog, akkor nem lenne semmilyen felvonulas.

Pont ez az, hogy minel jobban kiakadnak az emberek, annal inkabb lesz felvonulas es cselekves, hogy fogadjak el oket.


Engem nem foglalkoztat es nem erdekel, ha vonulnak.

Ennyi, ha mindenki igy allna hozza, akkor okafogyotta valna ez az egesz.

2015. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
A homoszexuálisok a jogaikért vonulnak fel, nem azért mert provokálnak, ha te is jogfosztott lennél te is felvonulhatnál a jogaidért, vagy tévedek?
2015. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Attól lesznek jogaik hogy bőrgatyában, oda vezényelt kisgyerekekkel parádéznak? 😂
2015. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!