Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy van, hogy a szélsőjobb...

Az hogy van, hogy a szélsőjobboldaliak általában szolidaritást vállalnak a valóban elnyomott palesztinokkal, de a bevándorlókat gyűlölik?

Figyelt kérdés

Egyfelől állandóan arról beszélnek, hogy a palesztinokat elnyomják a saját földjükön (ez részben abszolút igaz), de a zömében iszlám vallású bevándorlókat utálják? Nem sántít ez valahol?

Vagy a palesztinokkal való szolidaritás semmi másról nem szól, csak az "ellenségem ellensége a barátom" mentalitásról, de amikor például segíteni lehetne ezeken az embereken - és most ne mondja senki, hogy a bevándorlók nem palesztinok, hanem szírek és irakiak, mert tudom - akkor azért olyan nagyon nem fontos a szolidaritás?

Nem provokálni akarok a kérdéssel, hanem értelmes beszélgetést kezdeményezni.



2015. júl. 20. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok szélsőjobbos, sőt, igazán egyik oldal sem érdekel. Mint embert lehet őket sajnálni, de. A saját problémájukat oldják meg otthon, ha segítséggel akkor úgy. Itt idehaza van nekünk is épp elég bajunk, nem hiányzik egy plusz teher. Mert ugye mi átlagemberek fogjuk megtapasztalni azt mik az árnyoldalai az ittlétüknek. Ahogyan a nagy és aktív fjavédők is könnyen ugatnak a romák mellett a luxusból. Ózdon hevesen stb a gettóban már máshogy látnák.
2015. júl. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

a szelsojobb konkretan lexarja a palesztinokat, nekik az kell hogy lehessen rugni egyet Izraelbe.


Kismillio elnyomott nepcsoport van a vilagon, jelentos reszuk sokkal rosszabb helyzetnem mint a palesztinok, azokert meg nem verzik a szivuk, nem is hallottak roluk.

2015. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
A palesztinok nyavjája nem igazán érdeklik őket de jó ok zsidózni.
2015. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
# 2/3 Pontosan így van.A számból vetted ki s szót.
2015. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Én szélsőjobboldali nézeteket vallok és nem érdekelnek a palesztinok szenvedései. Akkor most mi van? Jah hogy megint csak a Jobbikkal mosod össze az egész szélsőjobbot..
2015. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Veszteségek Úrnője néhány napja még Izraelt védted, most meg szélsőjobboldali nézeteket vallasz? :)
2015. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
6# Linkeld már be hol védtem Izraelt! :)
2015. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves nyilas úrnő, jó lenne, ha értenél magyarul, ha már hungarista vagy.


Kérdésem így szól: Az hogy van, hogy a szélsőjobboldaliak ÁLTALÁBAN szolidaritást vállalnak a valóban elnyomott palesztinokkal, de a bevándorlókat gyűlölik?


Az, hogy te náci vagy, és a Jobbiktól eltérően büszkén vállalod is, az a te bajod.

2015. júl. 20. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:
8# Nem vagyok se nem nyilas, se nem náci, se nem hungarista. Van egy sajátos elképzelésem a világról ami nagyjából (tehát nem teljesen!) ezekre a politikai irányzatokra épül, de ennyi.
2015. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10# Te meg szimplán autista :)
2015. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!