Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vesztették el az emberek...

Miért vesztették el az emberek ennyire a bizalmukat Gyurcsány Ferenccel szemben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember elvesztette a bizalmát Gyurcsány Ferenccel szemben Balatonőszödi beszéd kiszivárogtatása után, de biztos vagyok benne hogy az összes Gyurcsány ellenes Fideszes/Jobbikos 90%-a csak azt a Fidesz által kiragadott 3 mondatot szajkózza ha valaki felhozza témául Gyurcsányt, holott az egy több mint 20 perces beszéd volt, és aki hallotta már, tudja hogy teljesen más a mondanivalója. Én személy szerint, Gyurcsány Ferencnél tisztességesebb, emberségesebb és hétköznapibb politikust még nem láttam. Ha megnézem Orbán gyűlölködő, előre betanult beszédeit, és Gyurcsány könnyed, barátságos, mindenféle jegyzetek nélküli beszédét, rögtön meglátom ki lenne alkalmasabb a miniszterelnöki posztra. Kíváncsi lennék mi ezzel kapcsolatba a véleményetek, és hogy miért nem tudták visszanyerni a bizalmukat a választók a csúnyán lejáratott Gyurcsánnyal szemben?

2015. júl. 26. 09:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 szántóvető ***** válasza:
8%
" nem hoznának be semmilyen árut.Gond annyi hogy ezek 90%-át Magyarország nem tudná előállítani."-a szocializmusban.Kádár elvtárs irányítása alatt elő tudtunk állítani mindent.de a jelenlegi eu-országok is előtudják,egyedül Magyarország lett szándékosan,a németek által visszabutítva.inkább vegyük meg az ő szemetüket ill. gyártsuk le az ő árújukat 0 fizetésért.ez Magyarországnak miért üzlet kérdező?
2015. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
3%

"A szélsőjobboldali értékrenddel rendelkező Jobbikos Vonáról nem is beszélve... :)"


Vona az csak bolond és mesevilágban él, de az a két majom egyenesen egy szemétláda korcs.

2015. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 Duenna ***** válasza:
12%

Kérdező!

Te most vagy nagyon naív vagy, vagy provokátor, vagy nagyon okos, és gyurcsányéknak kampányolsz!


Figyusz! Egy ország miniszterelnöke a felelős az ország állapotáért és sorséárt! Ha egy miniszterelnök nem érti a dolgát, hogyan tegye az országot jobbá gazdaságilag és erkölcsileg, sőt, azt mondja, hogy röhögve szembehazudtuk a népet éveken keresztül, az nem tiszteletet érdemel, hanem vasvillát a s@ggébe!

2015. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
33%
Hát az én régi osztályfönököm azt mondta hogy az évszázad leöszintébb beszédje. Ami igaz. És ahhoz hogy változtatjunk elöbb fel kell ismerni a tévedésünket. És ezt én is igy látom szerintem az egészet ismerni kéne nem csak a töredékét.
2015. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
18%

Hát nem volt nehéz elveszteni. Én már 2004 - ben utáltam, főleg a határon túliak ügyében játszott gyászos szerepet - vesd össze a mai bevándorlós helyzettel.


Egy tehetségtelen, idióta ripacs, már a baloldalon is hiteltelen ember. Ha neked ő a kedvenced, azzal magad minősíted.

2015. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

Akkor a szocializmusban sem mindent Magyarország gyártott le magának. Rengeteg dolgot hoztak be a Szovjetunióból. Az, hogy Magyarországon a rendszerváltás után folyamatosan zártak be a kohászatok, élelmiszergyárak, sajnálatos dolog, és azt mutatja, hogy rendszerváltás/változáskor nem kellett volna mindent lesöpörni az asztalról ami eddig volt, mert igenis voltak működő dolgok a szocializmusban.

Ma Magyarország eléggé függ külföldtől, ez ellen meg nem nagyon tudunk már mit tenni. Rengeteg pénz lenne újra kinyitni a már rég bezárt, elöregedett gyárakat, amit úgy látszik a Kormány nem is akar és nem is tervezi megtenni. Kényelmesebb a Nyugatról importálni a dolgokat. Egyébként meg Németország erről nem tehet hogy "visszabutított" lett a gazdaságunk. Erről csakis Magyarország tehet. A németek oda exportálnak ahol van rá kereset. Ilyen pl. Magyarország. Egyébként meg a Magyarországon lévő német Mercedes gyár Kecskeméten nem kevés embert foglalkoztat nem rossz fizetésért. (Amit mellesleg Gyurcsány hozott ide 2008-2009-ben amit Orbán úgy állít be mintha a saját sikere lenne...)

2015. júl. 26. 10:03
 17/62 Duenna ***** válasza:
11%

15-ös Käserin Sissy!

Na ne hamukázz már ilyet!

2015. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

Käserin Sissy!

Köszönöm szépen és teljes mértékben egyetértek volt osztályfőnököddel is és veled is! :)

2015. júl. 26. 10:05
 19/62 anonim ***** válasza:
95%
Nem Gyurcsányban, inkább az MSZP kormányképességében veszett el a bizalom. Továbbá az a probléma, hogy pár hónappal ezelőttig, mintha nem is baloldali irányon lettek volna, hanem megyőződéssel képviselték a SZDSZ gazdaságpolitikát (itt az ők a komplett baloldal)
2015. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

HakapesziM!

A külföldön élő Magyarok (Erdély, Felvidék, Kárpátalja, Vajdaság) nagyon szomorú, hogy Trianonban így döntöttek Magyarország sorsáról, és szerintem minden magyar ember visszacsinálná ezt az egészet, ha tudná. De nem tudja! Ők azóta más országban élnek más országtól kapják a fizetésük, más országhoz adóznak. Áruld már el nekem, ha egy Erdélyi felveszi a Magyar állampolgárságot az miért jár neki, hogy kapja Magyarországról is a pénzt meg Romániából is? Miért éri ez meg nekünk Magyaroknak, hogy nekik adunk pénzt akik 1 forintot nem adóznak nekünk, hanem a Román kormánynak? Orbánt tudom miért foglalkoztatja ennyire a határon túliak élete...

Fizet nekik mindent hogy aztán választások idején meg mind rá szavazzon! És mind ráfognak szavazni mert ők nem tudják mi folyik itt Magyarországon, mit művel ez a kiskirály. Lassan szívesebben lennék Erdélyi, mint Budapesti mert több pénzt keresnek mint mi magyarok! Ha ők is Magyarországon laknának nem dicsőitenék őt annyira mint most teszik hidd el!

2015. júl. 26. 10:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!