Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudomásotok van róla, hogy a...

Tudomásotok van róla, hogy a határontúl undorodnak a nagy megmondó, okoskodó anyaországiaktól, akik osztják az észt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ez jól látszott Orbán tusnádi beszéde közben.
2015. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
3%
Kit érdekelnek a határon túliak?
2015. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem szarja le mi van a határokon túl? Alá kell aknázni a zöldsávot oszt nem eszi ide őket a fene.
2015. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem érdekel ki-mit gondol, arról osztom azt észt, amiről megkérdeznek. Akkor is ezt tenném, ha határontúli lennék.
2015. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a tanácsadással adással, vagy a segítséggel van a baj. Persze, szükség van az anyaországiak véleményére, tanácsaira, annak a bemutatására ahogyan ők látják a dolgokat és ezt jó szándékkal veszik a határon túl is, ha jó szándék van mögötte. Akkor következik a baj amikor elkezdődik a túlzásokba esés és ész osztásba meg kioktatásba meg át a tanácsadás, meg a "jó szándék". Mikor a szavak mögül kilátszik a lenéző demagógia mert ő az anyaország földjéről érkezett és jobban tudja. Ezzel van a gond.
2015. júl. 26. 10:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom az életben, hogy a sok proli simán lerománozza a határon túli magyarokat, persze hogy undorodnak tőlünk.
2015. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szántóvető ***** válasza:
azokra gondolsz akiktől Magyar állampolgárságot meg szavazati jogot kaptak?
2015. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Kit érdekel mit gondolnak?

Én sem vagyok róluk jó véleménnyel. Mégis megférünk egymás mellett.

2015. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Milyen szar lenne ha még szavazhatnának is olyan kérdésekről, amikről fingot nem tudnak, csak osztják az észt.. El tudjátok képzelni?
2015. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Párom felvidéki magyar, családja is teljesen ott lakik és nem undorodnak tőlünk, kismagyarországiaktól. Ha valaki osztja az észt, de közben hülyeségeket mond, akkor ez van, de ez nem attól függ, hogy hol lakik. Vagy nem tudom, hogy mire gondolsz, kérdező... Lehet, hogy ha jobban konkretizálnád, akkor tudnék árnyaltabban válaszolni.
2015. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!