Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szívesen élnétek egy olyan...

Szívesen élnétek egy olyan fejlettségű országban, mint Svédország, de mindenféle liberális dekadencia nélkül?

Figyelt kérdés
Szerintem ez lenne a tökéletes.
2015. aug. 2. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem biztos. Nekem az gazdag skandináv országok valahogy olyan sterilek meg unalmasak. Szép a környezet, jókat lehet kirándulni. De nagyon hamar meg lehet unni. De aki oda születik annak nyilván jó, mert ahhoz van hozzászokva.
2015. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Nekem Magyarország is tökéletesen megfelelne mindenféle liberális demokráciának nevezett neoliberális túlkapások nélkül.
2015. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%

határozottan NEM!


Inkább legyen pár kátyú az utakon minthogy megerőszakoljanak a Szomáliaiak meg a muzulmánok.

2015. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
14%
Ja bocs, a kérdés úgy volt, hogy "liberális dekadencia nélkül". Hát úgy már nyilván tökéletes lenne.
2015. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 tetro ***** válasza:
43%
Kérdező, nem látsz némi koherenciát a gazdasági fejlettség és a liberális berendezkedés között? Csak úgy kérdezem...
2015. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 tetro ***** válasza:
37%

14.42

te mégis miért tartasz attól, hogy megerőszakolnak a szomáliaik? mivel ennek esélye gyakorlatilag nulla, egy bizonyára valami belső frusztrációdból fakad a félelem.

2015. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól értem a kérdést, akkor a magyarokkal szemben azért legyenek továbbra is liberálisok és befogadóak, csak a muszlimokkal szemben ne?
2015. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
7: ne hasonlíts európai kultúrákat más kultúrákhoz.
2015. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 tetro ***** válasza:
33%

14.53

gondolom ez nem az egész nemzeti oldal kifinomult érvrendszere, hanem a te egyéni érved bármilyen vitában :)

2015. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 MolotovPunk ***** válasza:
69%

Én a liberális gondolkodás módjával együtt is szívesen élnék ott.Olyan időjárás van ott,amit pont szeretek.

Mellesleg él kint egy közeli rokonom Malmöben és sokkal több jó és pozitív dolgot tud mondani Svédországra,mint rosszat.

2015. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!