Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képzeli a kormány, hogy...

Hogy képzeli a kormány, hogy minden értesítés nélkül menekülttábort építtet Martonfán?

Figyelt kérdés

A lakók erről nem tudtak, hogy ott épülni fog egy komplexum, ráadásul oylan helyen, ahol se víz, se áram nincs...

Erre azt mondja a kormány, hogy a "baloldal bevándorló párti"...

De akkor kérdem én, akkor a Fidesz nem bevándorló párti, ha menekülttábort építtet?

Akkor most kerítést, vagy tábort akar Orbán?

Nem tudja végre eldönteni, hogy melyik legyen?



2015. aug. 3. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
tábor kellene, nyilván. ez nem is kérdés. de mi a bajod vele?
2015. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ja, leszögezném, semmi értelme így a 2-nek, ha kerítés is épül, és menekülttábor...

Ugyanis a Fidesz szerint augusztus 31-re kész lesz a kerítés, a tábor építése viszont évekig is eltarthat...

Mi értelme akkor a tábornak?

Mert vagy ez, vagy az.

2015. aug. 3. 19:17
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
Valahova rakni kell őket.
2015. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ahogy én a hirekből kivettem sátortábor fog épülni,az nem tart évekig.

Valahova tenni kell az embereket,ha ez valami puszta vagy ilyesmi akkor végülis az csak jó a rosszban(igy is ugy is rossz).Ki akar majd ottmaradni ha rosszak a körülmények,hátha hamarabb tovább áll.Azt nem lehet csinálni hogy aki az országba van aludjon parkokban ahonnan meg a rendőrök küldik el őket.Valamit csinálni kell,valahova rakni kell őket és szerintem nincs olyan hely Magyarországon ahol azt mondanák na ide nyugodtan épits menekülttábort.

2015. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"valahova rakni kell őket"...

Érdekes...

Eddig be akartak záratni menekülttáborokat, most meg hirtelen építtetni akarnak?

El kellene már végre dönteniük, hogy melyiket akarják a 3 variáció közül (kerítés, menekülttábor építés, vagy bezárás)

Ráadásul ahol épülne az új létesítmény, ott semmilyen, a legalapvetőbb infrastruktúra nincs a közelben telepítve (áram és víz).

Másrészt a Fidesz egyik bevándorlót sem akarja látni, most meg mégis csak ide akarja őket telepíteni?

Valami nagyon nem stimmel Viktátorral.

2015. aug. 3. 19:28
 6/23 anonim ***** válasza:

Kérdező.


Te mit csinálnál azokkal az emberekkel akik már az országban vannak?

Most ne gyere az ilyen lőjjük fejbe hülyességgel...mert azt ugye nem lehet...Ausztriába átpaterolni őket nemlehet..Szerbiába visszatoloncolni elvileg lehet gyakorlatilag nem...akkor mégis mi a megoldás?De olyan megoldást mondj ami a legkevesebb magyar embert érint,ergo ne legyenek szem előtt.

2015. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

#5

Attól hogy arciznak a sajtóban még itt van a nyakunkon több ezer ember akit nem tudnak visszaküldeni sehova mert semmilyen papírjuk nincs, meg semmi bizonyíték arról hogy hol léptek be az országba. Őket valahova rakni kell. A kerítés meg senkit nem fog visszatartani a szerb cigányok már ellopták egy darabját ásotton pedig fél napja állították fel. Ráadásul a többség határátkelőn jön az országba. Szal ez csak megint egy kis biznisz a haveroknak.

2015. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szélsőséges, hogy egyből a fegyverre gondoljak, mert ugye az nem megoldás, ahogy te azt megfogalmaztad...

A kitoloncolás lenne a legegyszerűbb megoldás, véleményem szerint...

De hogy a fidesz nem tudja eldönteni, mi is legyen, na, az már nem egészséges.

2015. aug. 3. 19:38
 9/23 anonim ***** válasza:

A kitoloncolás lenne a legegyszerűbb megoldás, véleményem szerint...


Hova toloncolod vissza?Max oda tudnád visszatoloncolni ahol már eredetileg beadta a menekült kérelmet,de ezek sem hülyék,az összes papirjukat eldobálják,bizonyitsd rá hogy Szerbiában már menekültstátuszért folyamodott...esélytelen,eleve a nevét se tudod kideriteni mivel nincsenek okmányaik...hogy honnan tudom,láttam már eleget.

2015. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#8

Ahogy írtam már nem tudod őket kitoloncolni mert nincs hova.

2015. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!