Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » NEM Jobbikosok! Mi a gond az...

NEM Jobbikosok! Mi a gond az ország közbiztonságával? Miért olyan magas a rablás-garázdaság vidéken? Miért gondoljuk annyian, hogy van cigánybűnözés és, hogy visszaélnek a származásukkal? Mi a megoldás? Van hibás?

Figyelt kérdés

ugyanezek a szabályok érvényesek itt is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__704..


és mielőtt jönne az anyázás:

nem tartom többre a magyar bűnözőt sem, egyenelő elbánást akarok származástól függetlenül. a cigánybűnözés szó azért létezik, mert úgy látjuk van pozitív diszkrimináció velük kapcs etéren is.



főleg nem jobbikosok válaszait várnám, nem jobbikos megvalósításokkal.


2010. márc. 9. 17:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Az a gond, hogy a cigányok itt élnek a nyakunkon, nem csinálnak semmit, cseszegetnek a város utcáin, a köztereken, és egyszerűen már attól is hányingerem támad, ha a degenerált tartásukra, viselkedésükre, képükre nézek.

És senki ne jöjjön azzal, hogy vannak kivételek, meg a többi blablabla.


Demokratikus országban élünk, ahol mindig a többség szava a döntő. És ha a cigányoknak csak a 90%-a ilyen, akkor az már többség, tehát az egész olyan a demokrácia elvei szerint.


Nem vagyok jobbikos, hungarista vagyok.

2010. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Jobbikos vagyok de be kell szóljak!


A büntetéseket nem úgy kapják, amire számtalan példa van.

Az az, a törvény előtt kettős a mérce.

A szocializálódás, nekem leégne a képemről a bőr ha segélyért kellene menni. ők viszont teljesen természetesen kezelik, sőt addig toporzékolnak amíg a lehetséges max ot nem húzzák ki. Már néha a szerencsétlen tisztviselő árulja el a jogi kiskapukat hogy ne öljék!


A törvény az egy, az alkalmazás viszont messze nem!

2010. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, de a továbbiakban arra kérlek titeket, és a többi jobbikost is, hogy többnyire próbáljon csak akkor válaszolni, ha cáfolni kell, hagyjuk szólni a többi párt szimpatizánsait is.
2010. márc. 9. 17:21
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén nekem jött egy cigány...aztán később hallottam h egy csajt is megvert mivel a rendőrök nem csináltak semmit a bejelentésemre, én meg csak elmenni tudtam, nem őrizhetem ott...szóval mi a bajod? már a kertben faragjuk a bitófákat nektek, nyugalom. :)
2010. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
kérlek olvassad el újra a kérdést, úgy érzem nem tetted meg.
2010. márc. 9. 17:24
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:23


Ne "csaj"-ozz, mert cigány szó.

Pl. ez a gond velük. Eldeformálják a szép magyar nyelvet.

Főleg a fiatal magyarok kezdenek úgy viselkedni, mint ők, ami elég vicces arra való tekintettel, hogy 20 év múlva ezek a fiatalok veszik át tőlünk az országot.

2010. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne azzal legyen már a probléma h egy cigány szót használok, sőt felőlem aztán használhatjuk az egész "hatalmas" szókincsüket is. Nem azzal van a baj, azzal van h ölnek, lopnak és büntetlenül megússzák.
2010. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Községünkben (Nagyközség 5ezer fő) alacsony a bűnözés, szinte nulla. Viszont nincsenek cigányok. (2 család)

Ez a megoldás.

2010. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja és néhány példa, azonkívül hogy nem is hallok másoktól sem bűnesetekeről:

Napközben gyakran áll az autóm az utcán benne a kulcs, irataim pénztárcám, senki sem nyúl hozzá. Ifjabb koromban mikor még lelkes diszkóbajáró voltam előfordult hogy (jelzem nem voltam már szomjas) kint felejtettem a kerékpárt a kapu előtt, sőt egy esetben a mobiltelefonom és pénztárcám is senki sem bántotta. (Éjjel) egyszer fordult elő hogy a szomszéd, "el ne lopják" gondolattal hazavitte és másnap visszahozta anélkül hogy keresnem kellett volna. Az is meg esett párszor hogy a pánztárcám szórakozóhely pultján felejtettem (2-3eset kb) kivétel nélkül mindig meglett, eltette a pultos és másnap visszakaptam. A pénzből sem hiányzott soha.

2010. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!