Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az az osszeeskuves...

Igaz az az osszeeskuves elmelet, hogy Felcsuton lakik Orban?

Figyelt kérdés
Rengeteget hallok rola, irjatok pro es kontra erveket is lecci.
2015. aug. 19. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, nem hiszem. Az durva lenne, ha magának épít stadiont, kisvasutat meg űrállomást.
2015. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem összeesküvés elmélet... Ott van háza, meg ilyenek... Ez csak tény... A "szolgalati" kecó a XII. kerületben van a hegyen, biztonsági orökkel, meg minden, de Felcsúton született, meg ott karácsonyozik... Am ez kit érdekel, egyáltalán? Amúgy is fel kéne kötni a Gellért-hegyre :D
2015. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Milyen érveket akarsz ? Milyen összeesküvés ? Ott a háza, ott a stadionja, ott vannak a korrupt barátai és ott lesz neki a vasútja is. Ha ez a sok gyökér 2018 ban megint megválasztja akkor ott lesz reptér is, kikötő, űrállomás, stb..
2015. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, sok hasonlot hallottam mar, logikusnak is tunik. De mondjatok erveket az ellentettjere is, hogy ne legyen ennyire eggyoldalu a dolog. Nem kell hogy egymasnak adjuk a lovat, inkabb a jozan gondolkodas.
2015. aug. 19. 23:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer ott van a háza, meg onnan származik, akkor milyen érv szól ellene? Az, hogy máshol IS van háza?
2015. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor ugy mondom, hogy a jobb oldaliak mit mondanak errol? A baloldaliak hangoztatjak foleg hogy ott van a haza neki, de minden eremnek ket oldala van.
2015. aug. 19. 23:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ténynek mégis hogyan lehetne két oldala?


Orbánnak a XII. kerületben a van szép nagy háza a Cinege utcában, itt lakik. De van Felcsúton is egy háza, közvetlenül a stadion mellett. Hogy mennyit tartózkodik ott, én nem tudom. Szerintem nem sokat.

2015. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

ember te mi a lótúróról beszélsz???? a csávó ott nőtt fel, ott a családi házuk. milyen összeesküvéselmélet???


hihetetlen, hogy emberek ennyire nincsenek képben.

2015. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
sárkányok nem léteznek, de valaki érveljen amellett, hogy léteznek.
2015. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező ennyire nem lehet csekély az értelmed vagy mégis?
2015. aug. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!