Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt rajtam kívül...

Vannak itt rajtam kívül jobboldaliak? Ilyen nézetűek kire szavaznak?

Figyelt kérdés
Tehát aki keresztyén-konzervatív, és valamennyire nemzeti érzelmű társadalmilag, gazdaságilag viszont liberális?
2015. aug. 21. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyenek a fideszre, az értelmesebbek meg a Jobbikra.
2015. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen ritka.


A gazdasági liberalizmus csak egy bizonyos fokig jó, szerintem.

Ha túl sok a liberalizmus, akkor nem a választott politikusok fogják irányítani az országot, hanem nagy cégek.

2015. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De aki gazdaságilag liberális az hogy szavazhat a Fideszre, pláne a Jobbikra?Egyetlen hasonló gondolat a Fidesszel az az egykulcsos adó...
2015. aug. 21. 21:14
 4/10 A kérdező kommentje:

Amit ezelőtt írtam az az egyesnek szólt.


Kettes: Így van. Én viszont irányokban gondolkodok, hogy jelenleg azt szeretném hogy ebbe az irányba mozduljanak el a dolgok, nem azt hogy a végletekig feszítsük. Például állami befolyásként a gazdaságba engedném például a családi adókedvezményeket, és a GYES-t, mivel az én konzervatív társadalmi képembe belefér, hogy a gazdasági liberalizmus ennyivel "csorbuljon".

2015. aug. 21. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Miért kellene gazdaságilag liberális politika?


Az egykulcsos adó eltista és jelenleg egyértelműen káros(közgazdaságilag is).

2015. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Lúgozott agyú jobboldaliak: Fidesz

Gondolkodóképes jobboldaliak: Jobbik


OFF:

Lúgozott agyú baloldaliak: MSZP, DK, Együtt, PM, MLP, Munkáspárt, DEKA

Gondolkodóképes baloldaliak: LMP

2015. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresztény vagyok, konzervatív értékeket vallok, nemzeti érzelmű vagyok (nem csak "valamennyire", hanem az vagyok), a gazdasághoz bevallom kevésbé értek, de úgy gondolom, hogy a teljes szabad piac elnyomja a hazai értékeket és az amerikai multik felzabálnak mindent, ezért kell egy kis protekcionizmus, a saját értékeink megőrzésére.

Jobbik-szimpatizáns vagyok, valószínűleg most is rájuk fogok szavazni, mert nem valószínű, hogy jön olyan reális alternatíva, ami közelebb állna a nézeteimhez.

2015. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
republikánusok Amerikában.
2015. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem is azt szeretném megvitatni hogy ez jó vagy nem jó, hanem hogy az ilyen gondolkodásúak kire szavaznak... (Elég kevesen vannak ugyebár, de hátha tud valaki valamit).

Na igen, a republikánusok jók lennének (bár külpolitikájuk nem tetszik)...

2015. aug. 22. 00:33
 10/10 anonim ***** válasza:

"Gondolkodóképes jobboldaliak: Jobbik

(...)

Gondolkodóképes baloldaliak: LMP"


Ez egy oximoron. Aki gondolkodóképes, az semmilyen "oldali".

2015. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!