Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért volt ekkora...

Szerintetek miért volt ekkora lázadás 2006-ban?

Figyelt kérdés

Ugyebár 2006-ban volt az öszödi beszéd de, Orbán az ennél jóval rosszabbat tesz/mond, akkor miért volt annó ilyen nagy lázadás?


És most miért nincs?


2015. aug. 27. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Mert 2006-ban a fidesz maga mellé állította az ultrákat, most meg adott nekik egy valag stadiont, azokat verik szét belülről, nem számítógépeket lopkodnak az mtv székházból.
2015. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

2006-ban a kormányban voltak a töketlenek, az ellenzékben meg a keménymag.

Most a keménymag van kormányon, töketlen ellenzékkel.

2015. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ezt kifelejtettem:


Szerintem azért mert orbán nagyon jó szónok és ezért az egész népet beindította.


UI:. Orbán szerintem Gyurcsányt nem is hagyta kormányozni mindig csak bäsztatta.

2015. aug. 27. 13:55
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Sokkal rosszabb volt 2006 előtt, csak mondom, már nem emlékszel rá, de így van !
2015. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
A másik meg, hogy akkoriban az emberek nagy része tényleg bízott a fidesz-ben. Most értem én, hogy a fidesz szar, de azért mszp-s, vagy gyuriferis tüntetésre nem mennék ki, annyira őket sem csípem. LMP nem tud kitörni Budapestről, a jobbik meg még mindig jobbik. Tüntetni valami ellen meg nincs sok értelme, ha nem tudja az ember, utána mi legyen..
2015. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én a jobbikban nem bíznék(Nagyon sok a JÓ roma ismerősöm).


LMP: Az sajnos egy 5%-os párt :(


DK: Talán még ha nem fäszoskodna hanem komolyan megmondaná mint anno O.V hogy most kimegyünk ezt kormányt erőszak árán le kell váltani akkor kimennék, csak az a baj h a baloldalban nincs eggyüttartás mindenki utálja a másikat.(Lásd: Feri kilépése az mszp-böl (Fél évig perelték))

2015. aug. 27. 14:04
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy folyamat, az embereket folyamatosan rászoktatják, hogy egyre többet viseljenek. Ma már mindenki számára természetes, hogy a politikusok lopnak, csalnak, hazudnak, méghozzá nyíltan, és ha bárki felemeli ellene a szavát, még kiröhögik, hogy mégis mit várt. Nincs túl nagy lázongás, mert ezeket ma már az emberek természetesnek veszik.
2015. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Íme, a lepontozás egyből mutatja is. Mégis ki lennék én, hogy ezt az emberek szemére vessem...
2015. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam mert mindenkinek más a véleménye...


Azt pl nem pontoznám föl h: obán a kiáj halyá!44!!

2015. aug. 27. 14:22
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
Lazadas? Hol? Mert kiment nehany tucat idiota szetverni a varost meg balhezni?
2015. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!