Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy olyan településen élek,...

Egy olyan településen élek, ahol kisebbségiek (nem c. gányok) vannak, és nekem mondták, hogy tűnjek innen. Ez a mostani álláspont szerint mennyire korrekt?

Figyelt kérdés

Budapesttől 40km-re lévő településről van szó, még 1956 körül jöttek ide párszázan, most már elég sok Magyar is él itt, de még mindig zömében ezek a kisebbségiek vannak itt és nem nagyon vannak jóban a Magyarokkal az idetelepültek, ezt érzem már az elejétől fogva, meg sok Magyar is mondta már ugyanezt.

Konkrétan a szomszédom már tavaly megfenyegetett, mert szóltam neki egy apróbb dologért(kizárólag reggel 6-kor hajlandó hétvégén füvet nyírni), ha meglát az utcán, agyonver.

Csak a saját nyelvükön kommunikálnak az utcán, hangosak, itt röhögnek az ablak előtt, és nagyon jogot formálnak mindenre, teljesen elfelejtve, honnan jöttek, miért vannak(még?) itt.



#Balkán #bevándorló #háborúsbűnösök
2015. aug. 27. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerbekről van szó?

Azok ilyenek....

2015. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem, Macedónok.
2015. aug. 27. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Manapság mindenki telefonnal rohangál. Hangrögzítő be, telefont a zsebbe, aztán a következő fenyegetésnél irány a rendőrség.
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mi annak a településnek a neve, leírod privátban?
2015. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Beloiannisz. Mindenki úgy tudja, Görögök lakják, de nem, Macedónok ezek.

Már az egész menekült-probléma óta azt nézem, hogy ki vannak akadva az Arabokra, meg mittudomén kik jönnek még ide. Na azok nudlik ezekhez képest.

2015. aug. 27. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon ez csak Beloiannisz lehet, de ott görögök laknak.
2015. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"upsz" látom a kérdező közben beírta, de macedón és a görög két nagyon különböző nyelv ám, a mecedón gakorlatilag szerb.

Meg ne haragudj meg, de Beloiannisz eleve nekik épült, sokáig Görögfalvának hívták, szóval ott sokkal inkább te vagy a kisebbségi!

2015. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

No igen, a faluban én, de az országban? :)

Most már kb fele-fele arányban vannak amúgy Magyarok, nem Magyarok a faluban. A többiek szétszéledtek (szerencsére).

2015. aug. 27. 22:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem korrekt, viszont saját biztonságod érdekében csak azt tudom javasolni, hogy tűnj el onnan.
2015. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező gondolj arra hogy mindig van rosszabb - engem a cigányok dobtak úgy bordán egy sörös üveggel (minden ok nélkül) hogy eltört a bordám.
2015. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!