Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a menekültekrő...

Mi a véleményed a menekültekről, akik folyamatosan jönnek Magyarországra?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 10:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
Különös tekintettel az ötéves kislányokra, igaz? Minden menekülni merészelő magyar kisgyereket azonnal lőjenek agyon az osztrákok, mert így helyes. Ugye?
2015. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 tetro ***** válasza:
56%

10.01

még egyszer kérlek, ne beszélj így. normális stílusban nem megy?

2015. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%

"10.59

miért gondolod, hogy ha így beszélsz egy idegennel, akkor igazad lesz?"


Azért gondolja, mert az idegeneknek nem itt a helyük. Itt helyük a magyar embereknek van.

2015. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 tetro ***** válasza:
62%

11.04

az idegen alatt számára ismeretlen embert értettem. mert gondolom, most nem szírekhez beszél, ilyen alpári stílusban. így már érted amit írtam? :)

2015. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

"Különös tekintettel az ötéves kislányokra, igaz? Minden menekülni merészelő magyar kisgyereket azonnal lőjenek agyon az osztrákok, mert így helyes. Ugye?"


Különös tekintettel a disszidensekre. Egyetlen öt éves kislány sem szökött még úgy el otthonról, hogy Ausztriában kötött ki véletlenül. Tudod miért? Mert még egy vonatjegyet sem tud megvenni.

2015. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
Július végén Belgrádból érkeztem vonattal Magyarországram a helyjegyem ellenére nem tudtam leülni, mert bagladesi "menekültek" elfoglalták az összes kupét. akkor még meogalmam se volt, hogy hol van Baglades vagy mi van ott, azóta utánna néztem az ország India közelében van és jelenleg semilyen háború nem zajlik és a közelmúltban sem zajlott akkkor. Mi elől "menekülnek Afganaisztán, Szíria meg ezek a mi európai mércénkkek az elmúlt évtizedekben mindig is stabilatlan politikai berendezkedésű országok voltak.De az nem azt jlenti, hogy ott nincsen egyáltalaán békés hely. Ezek az emberek iratok nélkük jönnek így enm lehet őket lelelőnőrizni, hogy például, ha azt állítják hogy elebombázták a házukat, akkor nem lehet utánna nézni, hogy lakhelyükön valóban volt-e bombázás mivel irat hiányában nem lehet tudni hol volt lakhelyük sem azt, hogy nincsenek-e kapcsolatban valamel terrorszervezettel, netán nem-e bűnözők vagy valamely börtönből szöktek meg.
2015. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 tetro ***** válasza:
33%

11.13

(-Magyarországra, Banglades, fogalmam, utána, semmilyen, Afganisztán, mércénkkel, instabil, akkor, jelenti, egyáltalán, nélkül, nem, leellenőrizni, lebombázták, utána, valamelyik.

És olyan nincs, hogy nem-e.)

2015. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 tetro ***** válasza:
37%

11.27

öhh, a te százalékod nem ugyanazt mondja? :D

2015. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%

"Itt helyük a magyar embereknek van."


Még szerencse, hogy nem az ilyenek döntik el.

(Akik nem mellesleg meg sem tudják határozni, hogy kik is igazából a "magyar emberek". Ha meg próbálkoznak valamivel, abból rövid úton az jön ki, hogy sem a balosok, sem a középen lévők, sem a jobbosok stb. nem magyarok; így kizárólag ők maradnak, kb. párszázan, bár szerintem előbb-utóbb ők is egymásnak ugranának...)


.......


A kérdésre: Általánosítás nélkül nem lehet véleményt megfogalmazni, úgyhogy inkább nem teszem.

Az egyetlen, amit le tudok írni, hogy nekem nem volt velük rossz tapasztalatom, sem senkinek az ismeretségi körömben. Csendesek, udvariasak, szerények voltak. (Pl. az egyik önkéntes rokonom mesélte, hogy az egyik négytagú család nem akarta elfogadni a kínált szendvicseket, mutogatva és magyarázva, hogy köszönik, de nekik már van EGY darab szendvicsük... Persze aztán megértették velük, hogy attól még nyugodtan elfogadhatják a többit is.)


Egy hasznos cikk a témában:

[link]

2015. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 tetro ***** válasza:
48%

11.43

soha nem értem, hogy mi a célja azoknak, akik egy névtelen oldalon érvek helyett őrjöngenek. gondolom nem gondolják, hogy a szitkozódástól igazuk lesz. lehet simán epegörcsre hajtanak... aztán ahogy ez a kettő is, szépen elsunnyognak, ha nem sikerült leüvölteni a másik fejét...

2015. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!