Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a jobbikosok véleménye az...

Mi a jobbikosok véleménye az 1998-2002 közötti Fidesz kormány tevékenységéről?

Figyelt kérdés
Érdekelne mit tartotok pozitívnak és negatívnak benne egyaránt. Kérlek benneteket, a zsidózást és cigányozást mellőzzétek.
2010. márc. 11. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A Fidesz messze jobb gazdaság és nemzetpolitikát folytatott mint az MSZP, ez biztos. Viszont ők sem mentesek a nagytőke korrupciójától, ami végig kísérte a pályafutásukat.

Nagyon sok multit hoztak ők is a nyakunkra, kiváltságokkal, válogatás nélkül. Ne essék félreértés, nem a multikkal van a baj, hanem azzal hogy különbséget kell tenni közöttük is.

A magyar cégek számára konkurens és semleges szelekcióval.

Aki konkurens az nem kaphat támogatást mert csak magunkat öljük. Aki meg nem az bizonyos, még gazdaságos keretek között igen.


A Fidesz sok támogatást adott a kkv k nak is, csak nem jól. A felső közepet és a magyar nagyokat támogatta, és várta hogy majd " lecsorognak a jövedelmek " ami kismértékben meg is történt. De ahoz kevés volt hogy szélesedjen a közép. Pontosan ez a nagy difi a Jobbik és a Fidesz között. A Jobbik azt mondja, adjunk levegőt az alacsonyabb jövedelműeknek, és nem az adócsökkentésekből, hanem a magasabb forgalomból lesz majd jövedelme a felső középnek. Nyilvánvaló hogy ezt a Fidesz azért nem tehette meg hisz akkor nyitott egy óriásit a gazdaságunkon, az Eu ban reménykedve, és csak kiszivárgott volna a jövedelem. Ma már látszik hogy zárnunk kell a gazdaságunk amolyan Eus módszerekkel, és akkor a Jobbik verziója sokkal jobb lehet. A másik nagy tévedése a Fidesznek, hogy nem számolta fel az MSZP által állított nomenklatúra maradványait a közszférában és a nagytőke kapcsolataival.

Nagy vonalakban és tömören!

2010. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Önmagában szerettem akkoriban élni. Úgy éreztem, hogy van jövőnk, gyarapszunk, és minden egyre szebb.


A Fidesz fogyatékossága, hibája és felelőssége, hogy nem volt képes megakadályozni a szocik visszatérését a hatalomba. Ennek következményeit már ismerjük és a bőrünkön érezzük. Demokrácia ide vagy oda, ekkora pusztító bandát nem lehet kormányozni hagyni. A Fidesz a pusztításokat tétlenül nézte, néma cinkosként működött közre.


A bűnösöknek bűnhődniük kell, mert ami történt, az túlmútat egy rossz kormányzáson. Sorsok olyan mértékben nyomorodtak meg és váltak kilátástalanná, hogy ilyen pusztítást csak szándékosan lehet elkövetni. Ez pedig kimeríti a hazaárulás bűncselekményét. A Fidesz ezt nem meri kimondani és bűnösöket nem meri megbüntetni és végleg megakadályozni a visszatérésüket.


Egyéb bajom a Fidesszel nincs.

2010. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ennél jobb volt, de a mostani kormányhoz hasonlóan korrumpált volt. (Gripen-botrány stb stb stb)
2010. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Az volt az utóbbi 20 év legjobb 4 éve, mikor a Fidesz volt a hatalmon, ez bizonyos. Ám az MSZP mellett nem nehéz ilyen érveket szerezni... <- Hát valami ilyesmit.

Szebb Jövőt ;)

2010. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Negatívnak:én nem voltam szavazni,mert nem érdekelt,viszont csalódtam,mert az akkori környezetemben szocipártiak voltak,mindenki hisztizett mert megnyerték az akkori választást.

Nem volt más,csak figyelni a háttérből a hibáikat,meg negatívumokat,de saját agyamtól rájöttem,a hibák nem azok amiket a konkurensek mondanak,hanem azok amiket a bőrömön és pénztárcámon érzek!De egyre szimpatikusabb kormány lett!

Pozitívak:figyelt ránk a világ,jó értelemben,nem hátul kullogtunk,voltak hihető reményeim,azt hittem csak dolgozni kell és minden rendben lesz,de a komcsik ezt a hitem egy örök életre ki irtották,de azért sem szavazok rájuk,rohadjanak meg!Remélem tanultak a hibákból,nem akarnak mindenkit meggyőzni,hogy őrájuk szavazzon,ha megnyerik,betartják amit elhitetnek,mert ez a kulcs a jövőhöz...

2010. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Vona Gábor :

"Fájlalják, hogy mi a teljes húsz évet szeretnénk számon kérni, és nem csak az elmúlt nyolc évet? Pedig tényleg erre készülünk, mert az, amit önök és az összes parlamenti párt rendszerváltozásnak hívnak, az egyáltalán nem volt rendszerváltozás. Egy nagy hazugság csupán. Az önök közös hazugsága, amelyet nincs értelme tovább toldozni-foldozni, mert abba csak belegabalyodik az ember. Ahogy azzal önök is jártak. Persze az önök négy éve volt a legjobb időszak, ezt nem is vitatjuk. De azért nézzük meg, hogy kikhez képest, elnök úr? Antallnál, Hornnál, Medgyessynél, Gyurcsánynál és Bajnainál nem dicsőség jobbnak lenni. És az sem válasz, ha azt mondják, az ő bűneikért önök nem felelősek. Az elmúlt nyolc év az önök bűne is. A passzivitásuk, a gyávaságuk és a háttérben történt mutyijaik bűne. Hogyan tudták mindezt tétlenül végignézni? Miért nem adták vissza a mandátumaikat már 2006 őszén, amikor látszott, hogy ebből hatalmas baj lesz? Nyolc éven keresztül bujkáltak és menekültek a felelősség elől. Lehet így bárminek is az élére állni, elnök úr?"

2010. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy mi volt a jó és mi volt a rossz, azt fentebb leírták a többiek, gyakorlatilag mindenel egyet tudok érteni.


Én egyébként akkor fordultam el a Fidesztől, amikor látszódott, hogy az országnak nem jön jól Gyurcsány. Megkárdeztem az egyik helyi fideszest, akit valamennyire ismertem, hogy nem akarnak tenni valamit ez ellen? A válasza ledöbbentett: "Várjál, várjál, most bezsebeljük a szavazatokat, aztán 2006-ban megnyerjük a választásokat"... Szép hozzáállás, mondhatom.

2010. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!