Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem vagyok a menekültek...

Ha nem vagyok a menekültek ellen, sőt segítek annak, aki rászorul, akkor én hazaáruló vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintük igen.Szerintem meg ember.Elvégre a tízparancsolatban is benne van,hogy szeresd felebarátod,mint önmagad.Ha én azért hazaáruló vagyok,mert segítek annak,aki segítségre szorul,akkor hazaáruló vagyok,sőt,még a magyar állampolgárságomról is nagyon szívesen lemondanék,ha a többségi társadalom így gondolkodik erről a kérdésről,sőt ennél még hajmeresztőbb dolgokat gondol.Nem szeretnék valahogy ilyen emberekkel sorsközösséget vállalni. Ez a hisztéria a menekültektől semmi más,mint a magyarok félelmének kivetülése a cigányoktól.Ahhoz viszont túl műveletlenek és/vagy ostobák,hogy megértsék,hogy a menekültek és a cigányok között ég és föld a különbség,de utánanézni ezeknek a dolgoknak már fárasztó nekik.



2015. szept. 1. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Felőlem azt csinálsz amit akarsz,gondoskodj róluk de ne várd el azt hogy mások is ezt tegyék.Mert kb az jön le hogy te vagy a normális a többség meg hülye mind.
2015. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy hazaáruló. Az embereknek különböző lehet a véleményük. A retkes vérprolikkal ne foglalkozzál.
2015. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért lennél, más kérdés hogy esetleg rászoruló magyaroknak is segíthetnél ennyi erővel. Mondjuk az tény ha magyaroknak segítenél nem kerülnél bele a hírekbe.
2015. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Én időseknek szoktam ennivalót adni a szomszédságban, mert nem a gyógyszereket is alig tudják kiváltani a nyugdíjból. Szerencsére engem nem gondolnak hazaárulónak. A gyűlölködőkkel ne foglalkozz, rend szerint soha, senkinek nem segítettek, sokkal inkább csak ártottak a közösségnek. Folytasd a munkát, örülök, hogy vannak ilyen emberek.
2015. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
34%
Igen hazaáruló vagy. Magyarok közt is vannak olyanok akik sokkal rosszabbul élnek mint ezek. Rajtuk miért nem segítsz? Az nem menő dolog?
2015. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudok,hogy a magyarokon nem segítek?
2015. szept. 1. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

"Honnan tudok,hogy a magyarokon nem segítek?"


Ennyi.


Nagyon is normális vagy. Embereken segíteni sosem lesz negatív dolog. Nem-segíteni is szabad, mindenkinek a lelkiismerete diktál. Egy dolgot nem szabad. Segítő kézre vagy segítségért nyúló kézre lépni. Ez számomra a legalja. Ezért letöltendőt adnék gyorsítottban.

2015. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ott helyben segít nekik, az hasznos dolgot csinál, mert enélkül még valószínűbb lenne a lázadás. Aki viszont a sajtóban rázza a p***csáját, és az emberi jogokról papol, miközben se a határnál nem járt, se menekültet nem látott közelről, az bizony megérdemelné, hogy vonatra rakják őt is, és kiutasítsák az országból a jogellenesen menedéket kérőkkel együtt. (Pl. akik bolgárok, de szíreknek adják ki magukat...)
2015. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Márpedig akik betolakodóknak segít, az hazaárulást követ el. Majd Isten megadja a méltó büntetéseteket.
2015. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha igazán hinnél Istenben,akkor te is segítenél.
2015. szept. 1. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!