Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI lenne a menekültekkel ha...

Gérard G. kérdése:

MI lenne a menekültekkel ha 10 000-res tömegek tüntetnének ellenük?

Figyelt kérdés

Engem annyira idegesít. Azt tehetnek a MI országunkban amit akarnak. A rendőrök csaj ejnye-bejnye, könnygáz, mikor lazán lehet a határon shotgunnal mászkálni szerintem.


MEg Orbi Update börtöne.. Most akkor a börtönben tartsuk el őket?


2015. szept. 1. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkit idegesít, de...

"A rendőrök csaj ejnye-bejnye, könnygáz, mikor lazán lehet a határon shotgunnal mászkálni szerintem."

Nem, nem mászkálhatnak a rendőrök a határon "shotgunnal" (ezt elolvasva már kétlem, hogy 18 felett lennél), akár tetszik, akár nem, a könnygáz meg nem olyan kellemes. Próbáld ki.


Azt nem tudom, hogy milyen börtönről beszélsz.

2015. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Börtönbe küldenék az illegális határsértőket.
2015. szept. 1. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazán jó ötlet, hogy az alapból túl zsúfolt börtöneinkbe küldjük őket és egyszerűen az állam majd eltartja őket a mi pénzünkből.
2015. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem ezt mondta Orbi?

HAtársértők börtönbe 3 évre.

2015. szept. 1. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Börtönbe legfeljebb a "menekültek" ellen tüntetőket zárnák.
2015. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs időm ilyesmire.Dolgoznom kell a devizahitelem miatt.

Ha netán országos balhé lenne,azonnal felfüggesztem a törlesztést.Csak szòlok.

2015. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az illegális határátlépőket elvileg most is zárt táborban tartják. Ha nem így van, akkor a rendőrség nem a törvényeknek megfelelően jár el.


Nem a menekülteke kell utáni, hanem a szoksáso hazai bénázást, hogy senki nem képes felelősséget vállalni, csak megy a hárítás.

2015. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindünket idegesít.főleg mivel tudjuk, hogy nem mind menekült, hanem csak sokuk gazdasági nyerészkedő. nem kell ezen aggódni szerintem. akarják vagy sem nyugaton ezek az emberek vagy így vagy úgy de eljutnak hozzájuk,mert nem intézkedtek időben...pedig magyarok már tavaly jelezték, hogy itt készül valami. akkor is ment a szokásos lenézés a magyarok felé.most még lehet tele van az országunk velük, de azért mert egyenlőre most ért ide a zöme, hamarosan ősz és tél akkor már nem fognak jönni ennyien. és szted amikor kb csak a hivatalos határátkelőket tudják jelenleg lezárni, akkor majd nem találnak maguknak utat erdőkön keresztül. már a sokadik országon jutottak át illegálisan akkor majd pont itt tudnád őket feltartóztatni.és mi sem vagyunk hülyék, hogy a német gazdaság miatt, akiknek van annyi mint a pejva és azért az úticéljuk az ő országuk nem a miénk akkor majd miattuk besz*pjuk.oldják csak meg ez az ő országuk baja.velünk is közölték, hogy a magyar hatóságok baja, hogy illegálisan lépnek be az országunk területére a migránsok. na ha részükről ennyi a közösségvállalás akkor erről ennyit, mint Unió. ezt a békát nem fogja lenyelni Magyarország azok miatt akik széjjelbarmolták ezeknek a szerencsétleneknek az országait.Biztos, hogy lesz akiket majd be kell fogadnunk mert Uniós kötelezettségünk, de biztos, hogy nem ennyit mint amennyi jelenleg itt van,mert nem tudunk ennyivel mit kezdeni. nem tudunk ennyi munkát adni nem tudunk ennyi férőhelyet biztosítani az iskolákban, óvodákban. Én mellette vagyok, hogy fogadjunk be menekülteket, de ésszel, annyit amennyit tudunk és tudunk vele mit kezdeni.És nem telepítjük le őket.Maradjanak addig ameddig rendbe jönnek otthon a dolgok.Anyám ovijába érkezik egy ukrán kislány, menekült. apa anya jött vele. Hát mondjuk valószínűsítem, hogy a pasi dezertőr ezek szerint,mivel ha ovis kölke van, akkor 40-nél nem hiszem hogy több,tehát hadköteles lenne...De most őszintén ki nem dezertálna a helyében, ha ovis kisgyereke van, akit ki kell menekíteni az országból. Ott ugyis a bombák döntik el a dolgokat nem a létszám. És nem úgy fogadtam ezt a hírt, hogy menjetek haza. Nem szabad teljesen kirekesztőnek sem lenni,mert van aki tényleg háborús menekült...de ostobán sem szabad kezelni ezt a dolgot, hogy a saját kontónkra legyünk.Lehet még jól is fog jönni ha kiseb létszámot ebből befogadunk,mivel már most deficites a Nyugdíjalap állandó jelleggel, csak az állami garancia miatt fizeti az állam, akár hitelekkel is. Nincs elég aktív korú. Lehet jól fognak jönni. Csak nem 10 000-es tömegek befogadása, hanem mondjuk egy 1000 -2000 fő. annyit simán elbírna a mi országunk, amikor innen meg 500 000 magyar ment el...azért nem így megy ez, hogy kihúzzuk magunkat egy ilyen probléma alól amikor háborús menekültek vannak a világban. Ti, hogy éreznétek magatokat, hogyha mások úgy vélekednének, hogy rakjuk őket börtönbe, lőjjük őket meg ilyenek....a háborús menekült kisgyerekek nem tehetnek ám a felnőttek hazugságairól, hogy gazdasági nyerészkedők is vannak szép számmal...
2015. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell tüntetni ellenük, mindent megtesznek ellenük tüntetés nélkül is, szerencsére.


Nem értem, milyen börtönről beszélsz. Arról volt szó, hogy az idegen törvénysértőket azonnal kitoloncolják, nem?

Esetleg információszerzésre használható egyéneket kell belül tartani, de az logikus, igaz?

2015. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!