Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapjan lett o a titkosszol...

Mi alapjan lett o a titkosszolgalat feje?

Figyelt kérdés
Multheten nevezte ki a miniszterelnok az Alkotmanyvedelmi Hivatal elere Kiss Zoltan ezredest. 34 eves ember, aki jogasz vegzettsegu. Mindenki a cocik es a radikalisok is egyhanguan elfogadtak. Ez ok. Na de azt nem ertem, hogy miert nyilatkoznak olyanokat, hogy a vegzettsege megfelelo az ilyen munkakorbe... Miert hype-oljak a jogaszokat ennyire? Ilyen poziciora nem valami rendortisztis vagy nemzetvedelmis vegzettsegu ember kene? Ok, hogy tanulnak hasznos dolgot jogon, de ezeket az ismereteket el lehet sajatitani akkor is ha allomanyba kerul az ember. Nekem ez kicsit arconkopesnek tunik a tobbi diplomassal szemben. Ezek szerint en a pedagogusi diplomammal soha el nem erhetnek magasabb rendfokozatot, mivel nem vagyok jogasz?

2015. szept. 2. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Politikai döntés,nem más.
2015. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!