Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 10 éven belül...

Szerintetek 10 éven belül egyfajta fordított vándorlás indul majd meg nyugat és kelet Európa között?

Figyelt kérdés

Most ugye még nincs katasztrófahelyzet egyenlőre nyugaton a bérek viszont sokkal magasabbak ezért a vándorlás nyugat-Európa irányába van.

Lehetséges, hogy 10 éven belül annyira eldurvul a multikultúra és a terrorizmus a liberális nyugaton, hogy az a gazdaságot is tönkreteszi, az életszínvonalat és a közbiztonságot is. Számtalan videó szimulálja, hogy napi szintűek lesznek a nyugati metropoliszokban a terror cselekmények, robbantások.

Elindulhat egy fordított vándorlás, amikor már elsősorban közép-kelet Európába fognak menekülni a nyugati bevándorlók?


(Megjegyzem ez a jelenség már jópár éve csírájában létezik. Olvastam róla, hogy holland nyugdíjasok előszeretettel vesznek magyar vidéken házakat, mert itt szeretnék eltölteni a nyugalomban a megérdemelt éveiket, nem Amszterdamban ami Európa drog, homoszexualitás és prostitúció liberális központja.)


2015. szept. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

"Olvastam róla, hogy holland nyugdíjasok előszeretettel vesznek magyar vidéken házakat, mert itt szeretnék eltölteni a nyugalomban a megérdemelt éveiket, nem Amszterdamban ami Európa drog, homoszexualitás és prostitúció liberális központja.)"


Jé, most tudtam meg, hogy Hollandia egy városállam, amit Amszterdam alkot és a holland nyugdíjasok kénytelenek Magyarországra menekülni a multikulti elöl -és ennek semmi köze ahhoz, hogy a nyugdíjuk itt két-háromszor annyit ér, mint otthon, á semmi.

2015. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerik ilyet én is, de nem hinném.

Ahogy felkoncolták a Karcsi merénylőket, ezeket is felfogják, ha robbantanak.

2015. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Kizárt. Azok a Youtube videók csak a szélsőjobbos vágyálmokat jelenítik meg.


A holland nyugdíjasok pedig azért jönnek, mert holland nyugdíjakból itt szinte luxusban élhetnek.

2015. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis miből gondoljátok, hogy Nyugat-Európában 1-2 éven belül nem lesz elegük ebből az egészből és nem fordulnak a menekültek ellen?
2015. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ilyen nem fog elöfordulni.

Minél jobb a gazdasága egy országnak, annál többet tud közbiztonságra fordítani és annál jobban rendet tartani. Lásd Németországot, de azért szerintem még az angolok is és a franciák is elég jól tudnak bánni a közbiztonsággal.

Magyarországon ezerszer rosszabb a közbiztonság mint pl Németország bármelyik nagyvárosában.


A német és holland nyugdíjasoknak elég sok nyugdíjuk van így nem csak Mo a cél nekik, sokan melegebb éghajlatra mint pl kanári szigetek költöznek ki, a megélhetés ott is alacsony. Mo-t azért választják sokan mert vagy rokonok kötik még oda vagy régi emlékek, vagy ide jártak 10 évig nyaralni vagy mert egyszerüen bele szerettek az országba(bizony sok ilyen ember van).

2015. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

"Lásd Németországot, de azért szerintem még az angolok is és a franciák is elég jól tudnak bánni a közbiztonsággal."


Akkor elég fals infóid vannak a francia nagyvárosokról.

2015. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!