Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják gyereknek...

Miért tartják gyereknek azokat a személyeket az emberek, akik lázadnak a rendszer ellen?

Figyelt kérdés
Több mint 4 millión élnek a létminimum alatt, nagy a szegénység és a nyomor, minden 2. gyermek éhezik, nincs munkahely, a fiataloknak akik diplomával,nyelvvizsgával rendelkeznek nincs munka csak közmunka vagy mennek ki külföldre, nem lehet családot alapítani mert nincs pénz, nincs pénz a gyereknevelésre sem, a menekültkérdésben pedig katasztrofális döntéseket hoznak. Szerintem aki ezen változtatni szeretne az nem gyerek hanem felnőtt és szeretne egy jobb, élhetőbb Magyarországon élni.

2015. szept. 7. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

te honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy minden 2. gyerek éhezik?

nem tudom, én elég sok embert ismerek, megannyi kisgyereket, és eddig nem találkoztam olyannal, hogy bármelyik éhezne is.

mondjuk ha a statisztikákba belevesszük a cigányokat, ahol egy családban 5 gyerek van, akkor elképzelhető, hogy ott 5ből 5 gyerek éhezik.

mert előbb vesznek cigit meg piát a segélykéből mint kaját a gyerekének.

a másik, szerinted mi az a katasztrofális döntés menekült ügyben, amit a kormány hozott?

hah esetleg többet informálódnál, te is tudnád hogy ki vagyunk téve az EU nyomásának.

a többivel részben egyet értek, de ha tudnád ez nem a jelenlegi kormány óta tart.

26 éve, a rendszerváltás óta van ez a szar nálunk, és ehhez minden párt és politikus hozzájárult.

büfé szakos diplomáknak nincs is kereste jelenleg, de mondjuk egy villamos mérnök, vagy gépész mérnök, és hasonló iparban felhasználható embert azonnal el tudnak helyezni.

ilyen közgazdász meg bölcsész diplomával meg jó hogy csak mekizni tudsz, Dunát lehetne rekeszteni velük, nem véletlenül.

2015. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Innen vettem, hogy minden második gyermek éhezik. Igaz nem 50% az arány, hanem 47 %, de ez is azt jelenti, hogy majdnem minden 2. gyermek éhezik Magyarországon.


[link]

2015. szept. 7. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Azert, mert nem a rendszert kell hibaztatni (a fejlett nyugaton sincs maskent), hanem erositeni a rendszert, hogy letudja gyozni azokat a dolgokat amirol beszeltel. A gyerek kezd el hiszteriazni ha nem kap csokit es valojaban nem latja, hogy ha kieroszakolja a csokit, akkor anyunak azt valahonnan ki kell sporolni. Anyu nem azert nem vesz csokit mert nem szereti a gyereket, hanem atlatja a helyzetet es tudja, hogy nem engedheti meg maganak. Ha meg is enged a hisztinek es megveszi a csokit, azzal a helyzet nem lett jobb, csak anyunak tobbet kell majd tornie a fejet, hogy honnan fogja majd utolag kisporolni. Hat ezert.
2015. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hozzateszem csak akkor szabad ellenkezni, ha van a redszerrel szemben egy alternativ javaslat is. Aki csak lazadozik, annak semmi alapja hozza. Olyan lazadozzon, aki azt is megtudja mondani, hogy mi a baj a rendszerrel es mit lehetne maskent csinalni, hogy jobb legyen a rendszer.
2015. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le azt a sötét szemüvegedet, kérdező!
2015. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

"Király Gábor, a szervezet elnöke számításai szerint legalább 350 ezer gyermek éhezik, hiszen ennyien szorulnak rá az ingyenes napközis étkeztetésre."


ennyi.

ez alapján már meg is állapították, hogy Magyarországon a gyerekek fele éhezik.

bírom az ilyen statisztikákat, aminek az alapja olyan stabil mint egy 100 éves vályogháznak.

nem olvastam végig a cikket, de eléggé az jön ki belőle hogy a kormány az infrastruktúrára fordított pénzéből inkább ennek a 350 ezer gyereknek otthon kéne enni adnia, nem pedig a napköziben.

nem tudom, lehet csak én vagyok túlságosan elfogult.

azt megjegyezném, hogy abszolút nem vagyok a gyerekek ellen, sőt az én környezetemben 13, 10 évesnél fiatalabb gyerek garázdálkodik, és mindegyiket nagyon szeretem.

vannak nálunk jóval szegényebb és szarabb országok, nem is kell olyan messzire nézni csak a keleti határ felé, és ott sincs 50%-os gyerek éhezés.

szóval nem kell mindent elhinni amit a neten írnak.

szeretik a valóságot kiforgatni, drámaivá tenni, rossznak feltüntetni a helyzetet, ezek a liberális médiák már csak ilyenek.

2015. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy gyereknek se szabadna éheznie, sok családban valóban nem tudnak a gyereknek enni adni. Ezért alanyi jogon minden gyereknek járnia kéne az INGYENES napi 3 étkezésnek. Iskolai és óvodai ellátásban. Ha a család nem tud enni adni, akkor adjon az állam. Kevesebb stadiont kéne építeni.
2015. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkinek sem lenne szabad éheznie! Sürgősen fel kell számolni ezt a rabló-kapitalizmust!! A század közepére fel kell számolni, egyébként összeomlik a Föld összes társadalma!!!
2017. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!