Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Attól még számíthatok liberáli...

Attól még számíthatok liberálisnak, hogy elismerem a cigánybűnözést, a menekültekkel való vigyázni való dolgot?

Figyelt kérdés

De nem azt mondom, hogy a cigányok mind egytől-egyig bűnözők, mert ez rasszizmus lenne. Én sajnálom azokat a cigányokat akik a cigányok 95% miatt szív, hogy biztos ő is egy lopós, gerinctelen alak mikor dolgozik és ápolt és senki sem mondaná róla, hogy cigány ha nem látszódna rajta, hogy barnább a bőre. De kifejezetten vannak olyan bűncselekményeket amiket nem mondom, hogy fehér bűnözők nem csinálnak ilyen mértékben.

Ráadásul még egy tipikus fehérbőrű bűnöző sem lenne képes egy szerencsétlen idősnőhöz betörni és azután brutálisan szétverni. Meg tényleg alacsony a munkavállalók a roma származásúak körében mikor rengeteg a nem rasszista, liberális munkaadó aki egy megfelelő végzettség esetén tárt karokkal befogadja a cigányokat IS.

Integráláshoz ott volt sokszáz év. Nem mondom, hogy otthon nem hallgathatnak cigányzenét egymásközt nem beszélgethetnek cigányul egy kiadós munkanap után.

Én ismerek az 5%-ból is embereket akik dolgoznak,tanulnak, nem lopnak. De egy rosszabb helyen élő embernek akiket terrorban tartanak soha nem fogom tudni elmagyarázni, hogy kivételek vannak.



Én a dolgozni vágyó menekülteket/gazdasági bevándorlókat akik nem kecskepásztorkodásból diplomáztak esetleg a "kecskepásztorok" gyárban lesznek betanított munkások az oké nekem, csak ne a segélyekből éljenek a letelepedni kívánt országban. Egyébként Londonban,Bécsben,német nagyvárosokban eddig is voltak olyanok akik az EU-n kívülről jöttek és jól be is integrálódott a többsége. Munkát kínált németeknek/angoloknak/osztrákoknak mikor a saját országában ezt 10x olcsóbb munkaerőt is kihasználhatta volna.

Én liberalista vagyok teljes mértékben, de attól még a tények tények maradnak.



2015. szept. 7. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Neked most mi is a bajod?
2015. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

egy libsi minden embert azonosan kell hogy kezeljen, nem tehet különbséget sem bőrszín, sem vallás, sem pedig hova tartozás miatt.

te nem liberális vagy, te realista vagy.

2015. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

ostobáknak.

2015. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ne pontozzatok le senkit szerintem sem! Ez politikai "fülke" nem pedig Tudomány-Természettudomány "fülke"

Én ugyanúgy is tekintek rájuk. Egy dolgozó magyarra és egy dolgozó cigányra ugyanúgy felnézek, hogy az adójukból épül az ország. Ráadásul egy magyargyilkost és egy cigánygyilkost is ugyanúgy életfogytiglanra bűntetném és egy magyar rablót és egy cigány rablót is ugyanúgy 5-8 évre büntetném

2015. szept. 7. 17:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én támogatnám a könnyű drogok dekriminalizálását is, ha a lakosság megbízható lenne és mondjuk ilyen hasonló dolgokat.
2015. szept. 7. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen kedves kerdezo mert Te egy "nihilista"vagy es egyaltalan nem liberalis. Ilyen is van ... mondjuk nem ertem, hogy miert.
2015. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Bárcsak minden liberális ilyen értelmes lenne! Akik magukat ma liberálisnak nevezik, azok általában sajnos ennél sokkal szélsőségesebbek és agymosottabbak.
2015. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7-es én igenis támogatom a fejlődés JÓ oldalát.

De a fejlődés rossz oldalát nem. Azaz egy 8 éves kisgyereknek nem South Park-ot kell néznie, hanem az anyjának kellene még meséket mesélnie este és nem Iphone-t,tabletet adni nekik hanem ugrókötelet,krétákat,színezőkönyvet,labdákat. Mert az elfogadhatatlan szerintem, hogyha megkérdezek egy szülőt, hogy miért nincsenek ilyen játékai a gyerekeinek akkor az a válasz, hogy nincsen pénze erre. Mikor ezek olcsóbbak és jobb játékok.

2015. szept. 7. 18:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezeket leszámítva a fejlődésnek számos felsorolhatatlan pozitívuma van.
2015. szept. 7. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, tisztában vagy vele, hogy te jobbikos vagy? :) A drogliberalizációtól eltekintve mindenben kb. a Jobbik hivatalos álláspontjára hasonlít, amit leírtál. Egyébként nem is csoda, mert a szó eredeti értelmében a legliberálisabb magyarországi párt a Jobbik. Egyedül ők képviselik az emberek egyenlőségét fajra, származásra, vallásra való tekintet nélkül, míg a többiek diszkriminálják a magyarokat, a fehéreket és a keresztényeket.
2015. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!