Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szept 15-től szerintetek...

Szept 15-től szerintetek mennyivel jön kevesebb bevándorló felénk?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hideg miatt -15%, hadsereg bevetése miatt -0%, NATO kerítés miatt -0.5%, osztrák határlezárás -10%
2015. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eggyel.
2015. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy jön a tél, majd csökken a számuk.


A magyar politikának meg az lesz az eredménye, hogy hosszabb távon a szerb határon nagyon le fog csökkenni a migrációs nyomás, helyette átterelődik a szerb-román és román-magyar határra, illetve elterjed a hazánkat kikerülő Bosznia, Horvátország, Szlovénia tranzitútvonal Nyugat-Európa felé.

2015. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán tudnának róla mielőtt elindulnak, akkor lenne minimális visszatartó ereje. Vagy legalábbis az útvonalat átgondolnák.
2015. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeptember 15én nem születik EUs megállapodás akkor bevethető a hadsereg


Még akkor is ha Feri szalad a feljelenteni a szrszmét Orbánt emberiségellenes bűntettek miatt

2015. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

"Ahogy jön a tél, majd csökken a számuk."


Nem kell félni, majd gyurcsiék osztanak nekik hótaposó bakancsot meg szánkót.

2015. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg rend nem lesz Szíriában, Észak-Irakban, Líbiában és Yemenben, nem sok esély van, hogy megáll a menekültáramlat. Télen talán mérséklődik, de itt több éves távlatokról beszélünk.
2015. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ceri ***** válasza:
Majd kiderül. Én végső esetben a fegyverhasználatot is engedélyezném, ha más nem használ. Az ugyanis egyenlő az impotenciával, ha így vagy úgy nem tudjuk megállítani őket és megvédeni a határainkat. Ezek az emberek -ha nem is ágyúkkal és golyószórókkal de- támadják a Magyar szuverenitást, semmibe veszik a törvényeinket. Ha ezt a Magyar hatóságok tűrik, akkor én aki tettem is a hazámért, miért tartanám be a törvényt? Ha a kormány a törvényesség helyett az erőszaknak enged, akkor vége a civilizált világnak.
2015. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!