Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik állandóan szapúlják a...

Akik állandóan szapúlják a menekülteket, bele gondoltak milyen az életük nekik?

Figyelt kérdés

Forumokon nagyon sokat olvasni,hogy agyon kell lőni őket, kivégezni, haljanak meg, katonaságot rájuk stb...miközben egyetlen magyar ember hajszálát sem gőrbítették meg, pusztán menekülésre voltak kényszerűlve a hazájukban levő polgárháború miatt


Nézd meg a szerencsétleneket [link] Ők is ugyanolyan emberek, mint te vagy én. Emberek és élni akarnak, ahogyan te is [link] Nem tehetnek róla, hogy az amerikaiak lebombázták a házukat vagy az IS halomraölte a szomszédjaikat [link] ugyanolyan emberek, mint mi és ahogyan a Jézusi arany mondás szól : Ne akard másnak, amit magadtól nem várnál el !



2015. szept. 9. 21:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
46%
Hú mit fogsz te itt kapni :D Már várom a sok mindenhez is értő nemzetbiztonsági-katonai-vallási szakértőt :)
2015. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
28%

Engem nem érdekel ez az egész menekültügyi cucc... azért vannak a vezetőink, hogy ezt megoldják, vagy nem?


Egyébként, úgy hallottam, hogy ezek a menekültek szeretnének átmenni, Németországba, meg Svájcba (azt hiszem) mert ott jobb élet van...

Meg néha-néha szembejön 1-1 hír FB-n, hogy miket csinálnak ezek a menekültek BP-n...


Bár, az én úgy viszonyulok hozzá, hogy csak szimplán el kéne küldeni őket innen...

Ugyanolyan emberek, mint mi? Na és? Az élet nem mindig igazságos... ezt már régóta lehet tudni.

Rendben tegyük fel, hogy itt vannak... és miből tartsuk el őket?

Valszeg beállítjuk őket dolgozni valahogy... de hé... épp munkanélküliség van így is Magyarországon, nem kéne elvenniük a munkánkat...


Néha gondolkozhatnál, mielőtt Védőangyal szeretnél lenni...


Semmi gond nincs, hogy az emberek (esetünkben mi) védjük a hazánkat, és ösztönösen elakarjuk távolítani őket innen.


Van aki ilyen módon, van aki olyan módon...

2015. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%

"Akik állandóan szapúlják a menekülteket, bele gondoltak milyen az életük nekik?"


Leszarom.

A liberálisokat se érdekli, hogy milyen az élete egy átlagos borsodi öregembernek...

2015. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%

őszintén?

egyik kép sem hatott meg.

és igen, lehet lepontozni.

jó lenne ha már felfognátok végre, hogy a féltett liberális nézeteitek fogják a saját Jézus-pártijaitok vesztét is okozni.

nem, nem a menekültekről van szó.

nem, nem azokról akiknek nincs hol lakniuk,

hanem azokról, akik a keletinél piknikezve naphosszat a pénzváltónál sorakoztak, magyar ételt eldobálták, aztán forintra váltott pénzükkel átsétáltak gyrosozni.

nem a menekültektől kell az országot megvédeni, hanem azoktól akik semmi másért nem jönnek ide, mint amit a mi cigányaink csinálnak évek óta.

a segélykéért.

kell még nekünk ilyen emberből?

ha ti keresztyén liberálisok, ezekre az emberekre vágytok, akkor sok szeretettel lehet őket eltartani életük végéig abból a pénzből, amit napi 8 óra melóból megkerestek.

és nem a mi, adófizetők pénze felett kell ítélkezni.

2015. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
60%

2. vagyok



3. Ja, igen, ezt kihagytam, hogy éppen itt Borsodban pedig lesz/\rnak minket... (én is Borsodi vagyok) bezzeg a menekültekre költik a milliókat.... előbb kéne egy normálisabb törvénykönyvet összeírni, hogy az érinthetetlen c^gányokkal lehessen már valamit kezdeni...

2015. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Hozza ***** válasza:
37%
Nekünk is volt ilyen rossz az előző évszázadban, meg még azelőtt is. De a magyar nép sokkal talpraesettebb, mi fegyvert ragadtunk mindig is és változtattunk a helyzetünkön, nem elmenekültünk. Aki az 56-os kivándorlással jön, az olyan buta mint a tök: a magyarok nem a konfliktus elől, hanem a forradalom utáni megtorlások elől menekültek el, amit a kommunista terror hajtott végre.
2015. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Hozza ***** válasza:
34%

Ezek viszont a konfliktus elől menekülnek.... ha változtatni akarsz akkor tégy érte a hazádban, és ne egy teljesen más világba menekülj, ahol sosem fognak befogadni téged.

Ezen mondatok persze nem vonatkoznak az illegális bevándorlókra, akik a betolakodók nagy részét teszik ki.

2015. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Pár éve Horvátországban elveszítettem az irataimat. Közel 1 hetes ügyintézésbe került, mire kaphattam ideiglenes papírokat, hogy hazajöhessek. Eszembe sem jutott a saját hazámba illegálisan átjönni. Most sokan azért kampányolnak, hogy szó szerint több százezer ember jöjjön át a zöld határon, mert akinél háború van, attól nem várható el, hogy a határátkelőn jelentkezzen. És ha ezt sérelmezem, hát gondoljak bele, milyen rossz nekik.
2015. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Engem ugyan nem zavarnak, amíg nem piszkítanak a házunk elé és amíg nem akarják ránk erőltetni a nézeteiket.Sajnálom őket a magam módján, de nem tudom mit várnak szegények?Hol tudnak ekkora tömegnek megélhetést biztosítani?? Ráadásul baj, hogy elég nehezen illeszkednek be.
2015. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%

Nem sajnalom oket, kicsit sem!

Most, hogy Nemeto.-ban leesett nekik, hogy nem szallodaban varjak oket, ezerfele munka lehetoseggel, tovabb mennenek a Skandinav allamokba. Nevetseges.

2015. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!