Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit esett a baloldal...

Mennyit esett a baloldal népszerűsége a menekült probléma óta?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
"...kiárusítják az országot?" Én úgy tudtam nem a baloldal van kormányon.
2015. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Miért kell még mindig a baloldalon lovagolnotok? -_-

A FIDESZ népszerűsége fog zuhanni hatalmasat, mivel SEMMIT NEM TESZ a menekültekkel kapcsolatban!

1x nem akarta őket beengedni, majd gondolt egyet a Viktátor, hogy menekülttáborok kellenek, aztán tovább engedni nem akarta őket addig, míg nem mutattak fel érvényes papírokat, most meg mindenkit hirtelen átengednek?

Na meg a közoktatás, egyetemek szétveréséről, átalakításáról nem is beszélve, amikor egyetemisták százai, ezrei tüntettek Orbán szélhámos átalakításai miatt!

Akkor kinek fog zuhanni a népszerűsége?

Az említett tényeket is a baloldalra fogod kenni?

Nem védem a baloldalt én sem, de már unom, hogy mindenki "fúj libsik, fúj Gyurcsány"...

2015. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

"Én úgy tudtam nem a baloldal van kormányon."


nem is a fidesz ár brüsszelbe hogy apró betűn lovagolva minél rosszabb helyzetet teremtsen pl uniós pénzek kapcsán a magyaroknak

2015. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

"Miért kell még mindig a baloldalon lovagolnotok? -_-

A FIDESZ népszerűsége fog zuhanni hatalmasat, mivel SEMMIT NEM TESZ a menekültekkel kapcsolatban!

1x nem akarta őket beengedni, majd gondolt egyet a Viktátor, hogy menekülttáborok kellenek, aztán tovább engedni nem akarta őket addig, míg nem mutattak fel érvényes papírokat, most meg mindenkit hirtelen átengednek?

Na meg a közoktatás, egyetemek szétveréséről, átalakításáról nem is beszélve, amikor egyetemisták százai, ezrei tüntettek Orbán szélhámos átalakításai miatt!

Akkor kinek fog zuhanni a népszerűsége?

Az említett tényeket is a baloldalra fogod kenni? "


Miért van az, hogy a balosok még ki sem kaptak a vitában rendesen de már jönnek a következő demagóggal?! :) Mi köze a migránsoknak az oktatáshoz?


Sosem volt olyan, hogy nem akarta őket beengedni, mert ilyen akkor se tehetne, ha akarna, akkor meg minek mondjon ilyet? Nemzetközi egyezmények vannak a menekültekre, hogy aki kérelmet kér, annak elbírálják. Csak ugye nem mindenkit fogadunk ám be, hanem csak akik ténylegesen menekülni kényszerülnek, csupán a jobb élet reményében senkinek nincs joga európába jönni. (mint ahogy tőlünk pl az USA is joggal kér zöld kártyát) Tudják ezt, a menekültek jó része ezért nem is szeretne regisztrálni, mert akkor tárborban elhelyezik, és ha nem jogosult már toloncolják is ki. Ennél sokkal jobb ötletnek tűnik itt maradni feketén. Ezért van a kerítés, hogy minden menekültet regisztrációra késztessenek.


Na most egy csomó illegális migránsra mi szükség is van? Akik pont azoktól vennék el az alja munkát, akiknél jelenleg a legnagyobb a munkanélküliég 8 általános és alatta. Csak ugye EÜ meg hasonlók nélkül, mert minek az. Na ez a lényeg. Minden más csak mellébeszélés.


Amúgy meg miért kellene bármit tenni a menekültek ellen kedves balosok? Ez nem hangzik túl szolidárisnak. Én nem utálkozok, mint ti. Én vagyis inkább mi azt szeretnénk, ha nem vágnák tönkre azt, amit itt Európában sok évszázad alatt felépítettünk. Emberi jogok, európai erkölcs meg hasonlók tudod... Hogy nem vágjuk le a tolvajok kezét.

2015. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:
59%

Mennyit esett a baloldal népszerűsége?


Majdnem feleannyit, mint a Fideszé!

2015. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem nagyon sokat
2015. szept. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BudMóni ***** válasza:

Remélem, hogy sokat, mert a baloldal szerint aki be akarja az Eu-s szabályokat tartatni, az fasiszta, náci és rasszista.

Idézet Gyurcsánytól:

"Az ellenzéki politikus azt mondta, azért ment át a zöldhatáron keresztül szerb területre, hogy beszéljen az ott várakozó migránsokkal, akiknek fő problémája, hogy Magyarországon ujjlenyomatot kell adniuk. Erre a görög hatóságok nem kötelezték őket, pedig az is uniós tagország. Magyarország megfontolhatná - ha már úgyis annyi uniós szabályt nem tart be -, hogy ezt a kérdést nagyvonalúbban kezeli - tette hozzá."

Akik azt aki félti és szereti a saját hazáját és Európát az nacionalista.

2015. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!