Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez kinek állt érdekében?

Ez kinek állt érdekében?

Figyelt kérdés
Úgy is kérdezhetném, mire volt jó? A délutáni röszkei cirkusszal kapcsolatban morfondíroztam, hogy ez kinek volt így jó, hogy a menekültek megtámadták az országot, amelyiktől segítséget várnak. Számomra ez így tök nonszensz. Ettől egy menekült sem lesz közelebb a céljához, viszont értékes időt veszteget. Ezek tényleg ilyen ostobák, vagy valakinek érdekében állt ez a cirkusz?

2015. szept. 16. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen... Ezek ennyire ostobák hogy inkább cirkuszolnak mintsem menekült jogot kérne hamár egyszer ezt próbálják elhitetni velünk, hogy azok... de így. Ezek azoktól is elveszik a lehetőséget akik tényleg menedékre jogosultak. Ezek szarnak mindenre. Szarnak az europai jogra és törvényekre. Nekik már németország sem biztonságos... Úgytűnik az igazi cél az északi sark lesz mert eddig németországot skandàltak, de ott meg dániát és skandináviát... Szegény "menekült"... Ha ő menekült, akkor én obama vagyok. XD a szerencsétlen nincstelenek meg ugyanúgy köszönik szépen mint mi őslakakosok ezt...
2015. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarország csak hátráltatja őket a céljukban, így is úgy is rengeteg időt veszítenek el a "nyílvántartásba" vétellel, amit nem is akarnak. Betörnek, itt lesznek kiharcolják, h vigyük az osztrák határra és már is az ő érdekük volt a cirkusz.
2015. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!